چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

چهره بازیگر خوش چهره سینما فریماه فرجامی در 63 سالگی!

 چهره بازیگر خوش چهره سینما فریماه فرجامی در 63 سالگی!

فریماه فرجامی بازیگر خوش چهره سال های دور سینما ایران در مراسمی که برای او برگزار شده بود شرکت کرد. در ادامه عکس های جدید فریماه فرجامی را مشاهده خواهید کرد.

عکس جدید فریماه فرجامی

فریماه فرجامی که جزو چهره‌ های مطرح سینما در دهه 60 بود، چند سالی‌ست که از دنیای بازیگری فاصله گرفته است. جلال تهرانی کارگردان نمایش «فصل شکار بادبادک‌ها» و گروهش با برگزاری مراسمی برای فرجامی، خاطرات حضور این بازیگر را در سینما یادآور شدند.

برای خواندن صحبت های خواندنی امین تاریخ درمورد سوفیا لورن سینمای ایران فریماه فرجامی کلیک کنید

فریماه فرجامی در جوانی

فریماه فرجامی در جوانیفریماه فرجامی در جوانی

مراسم تقدیر از فریماه فرجامی

مراسم تقدیر از فریماه فرجامیمراسم تقدیر از فریماه فرجامی

فریماه فرجامی در 63 سالگی

فریماه فرجامی در 63 سالگیفریماه فرجامی در 63 سالگی

  بیوگرافی فریماه فرجامی :

فریماه فرجامی در سال ۱۳۳۱ در تهران به دنیا آمد. او دانش‌آموختهٔ دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک است.

در سال ۱۳۵۶ از این دانشگاه لیسانس کارشناسی دراماتیک دریافت کرد. در همان سال در مرکز مطالعات و هماهنگی فرهنگی «شورای عالی فرهنگ و هنر» و فصلنامه «فرهنگ و زندگی» به عنوان ویراستار، محقق و پژوهشگر مشغول به کار شد.

از سال ۱۳۵۵ با گویندگی نمایش‌های رادیویی و بازی در نمایش تلویزیونی «آدمک مومی» فعالیت هنری خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۵۹ با فیلم «گفت هر سه نفرشان» به کارگردانی «غلامعلی عرفان» وارد عرصهٔ سینما شد.

در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۸۹، مصاحبه ضبط شده‌ای او با برنامه تلویزیونی هفت از شبکه ۳ صدا و سیما پخش شد. این گزارش گفتگویی از فرجامی را که مدت‌ هاست بیمار است پخش کرد. او در این مصاحبه انتقادات تندی را در مورد برخی از سینماگران و فاطمه معتمدآریا بیان کرد.

در پی نمایش این مصاحبه امین تارخ در برنامه همان شب و یک روز بعد رخشان بنی اعتماد در یک نامه، واکنش نشان داده و به‌خاطر پخش گزارشی از این بازیگر در وضعیتی نامناسب، به صداوسیما اعتراض کردند. اعتراض‌ها به دلیل نمایش فرجامی در وضعیتی بد، غیرعادی و به سخره‌گرفتن او در گزارش تلویزیونی برنامه هفت بود. در ادامه شورای تهیه‌کنندگان نیز به همین دلیل برنامه «هفت» را تحریم کرد.

گردآوری:گروه سرگرمی

منبع: fararu.com

سیمرغ


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 6152 بازدید
robotblog
Load: 2766
2٫21535 queries in 2٫215 seconds.