یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷

هنرمندان مشهور که به خاطر پول با همسر خود ازدواج کرده اند(1)+تصاویر

اگر چه برخی از ستاره ها به خاطر عشق ازدواج می کنند اما برخی دیگر هم هستند که پول برایشان همه چیز است تا حدی که ترجیح می دهند به خاطر آن ازدواج کنند.

همانطور که در اطراف تان هم می بینید، افراد سرمایه دار از ثروت خود سیر نمی شوند و دوست دارند که مدام بر دارایی شان بیافزایند. این موضوع در دنیای ستارگان هالیوود هم صادق است. اگر چه برخی از هنرمندان مشهور به خاطر عشق ازدواج می کنند اما برخی دیگر هم هستند که پول برایشان همه چیز است تا حدی که ترجیح می دهند به خاطر آن ازدواج کنند.

در اینجا ستاره هایی را که تنها به دلیل پول تن به ازدواج داده اند، به شما معرفی می کنیم.

هنرمندان مشهور

قبل از آن که هیتر میلز در سال 2012 با پل مک‌کارتنی ازدواج کند، یک مانکن نیمه معروف در بریتانیا بود. اگر چه پل مک‌کارتنی در طول ازدواجش با هیتر میلز، او را ستایش می کرد اما جدایی آنها ثابت کرد که هدف ازدواج هیتر میلز چیز دیگری جز عشق و علاقه بود. زمانی که آنها پس از 4 سال از هم جدا شدند، او اعتراف کرد که از وضعیت مالی خود راضی نبود. او پس از طلاق، تقاضای 250 میلیون دلار کرد و زندگی اش از این رو به آن رو شد.

هنرمندان مشهور

زمانی که اریک جانسون، جسیکا سیمپسون را ملاقات کرد، فرد بیکاری بود که در آمد مالی خاصی نداشت. به همین دلیل، یکی از دلایل ازدواج او با این ستاره مشهور، درآمد خالص او به ارزش 150 میلیون دلار بود. آنها پس از 5 سال زندگی مشترک صاحب 2 فرزند شدند. البته این اولین تجربه تلخ جسیکا سیمپسون نبود، بلکه او اعتراف کرد که بزرگ ترین اشتباه مالی اش ازدواج با نیک لچی بوده است.

هنرمندان مشهور

زمانی که کریستال هریس 25 ساله با هیو هفنر 84 ساله در سال 2011 ازدواج کرد، همه می دانستند که هدف ازدواج او تنها پول است. او حتی در مصاحبه ای در پاسخ به دلایل این ازدواج اعلام کرد: «این ازدواج برای من به معنی امنیت است.» حتی هیو هفنر نیز یک خانه 5 میلیون دلاری را از آن کریستال هریس کرد تا مطمئن شود که پس از مرگ اش، سقفی بالای سر او خواهد بود.

هنرمندان مشهور

در سال 2004، هنگامی که کوین فردرلین بریتنی اسپیرز را ملاقات کرد، یک رقاص معمولی بود.
آنها پس از چند سال زندگی مشترک، در نهایت با دو فرزند در سال 2006 از یکدیگر جدا شدند.

اگر چه بریتنی اسپیرز این ازدواج را یکی از بزرگ ترین اشتباهات زندگی اش می داند
اما از این که حاصل این ازدواج دو فرزند بود، خوشحال است.
خوبی این ازدواج برای کوین فردرلیناین این بود که او پس از جدایی، ماهیانه 20000 دلار
از بریتنی دریافت می کرد.

نیک صالحی


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 16512 بازدید
robotblog
Load: 3050
2٫13637 queries in 2٫136 seconds.