پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

خواستگاری به سبک هنری در موزه متروپولیتن

برترین ها: پیشنهاد ازدواج یکی از سخت‌ترین و پر استرس‌ترین درخواست هایی است که یک شخص مطرح می‌کند، حتی اگر بداند پاسخ شخص مورد نظرش مثبت است؛ و اگر این موضوع به اندازه کافی برایتان چالش برانگیز نیست، برخی افراد شجاع برنامه‌های دقیق و غیرمعمولی را برای طرح درخواستشان در نظر می‌گیرند که خلاف قوانین است. یکی از کاربران ردیت به نام کریس یکی از این افراد است. او نه تنها با خواستگاری عجیب خود نامزد فعلی اش را شگفت زده کرد بلکه شاهکارش موجب شد از موزه هنر متروپولیتن در نیویورک بیرون انداخته شود.
 
او چند هفته روی این موضوع کار کرده بود و یکی از جالب‌ترین ایده‌های خواستگاری را اجرا کرد که تا به حال دیده ایم. او از مادر مریبث خواست یک پیراهن قرمز با خال‌های سفید برایش بخرد و مریبث را متقاعد کرد که آن روز همان پیراهن را بپوشد. اگرچه این درخواست عجیبی به نظر نمی‌رسد، اما این لباس در ادامه ماجرا نقش مهمی بازی کرد. همان طور که آن‌ها در موزه راه می‌رفتند سرانجام به اتاق نقاشی‌های پیکاسو (نقاش مورد علاقه مریبث) رسیدند. در میان همه آثار رنگی پیکاسو، اثری وجود داشت که متعلق به او نبود، این اثر توسط کریس کشیده شده بود که صحنه دقیق خواستگاری او از مریبث با همان پیراهن قرمز خال خالی را نشان می‌داد. مریبث با دیدن این نقاشی شروع به گریه کرد و در میان اشک هایش پاسخ مثبت داد.
 
کل این مراسم در دوربین پسرعموی کریس ضبط می‌شد که تمام مدت مخفیانه از آن‌ها فیلم می‌گرفت. هرچند این لحظه برای هر دوی آن‌ها شیرین بود، اما برای موزه خوشایند نبود. به محض اینکه کار کریس به پایان رسید مامور موزه از او خواست نقاشی اش را از روی دیوار بردارد و آنجا را ترک کند.
 
خواستگاری به سبک هنری در موزه متروپولیتن 
 
خواستگاری به سبک هنری در موزه متروپولیتن 
 
خواستگاری به سبک هنری در موزه متروپولیتن 

برترینها


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 50681 بازدید
robotblog
Load: 2079
1٫71238 queries in 1٫712 seconds.