سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

درخواست بهزیستی برای نگهداری از تنها بازمانده قتل عام خانوادگی تهران +عکس

نماینده سازمان بهزیستی تهران از بازپرس جنایی درخواست کرد نگهداری از کودک 10 ساله عامل جنایت خانوادگی شهرک آزادی به سازمان بهزیستی سپرده شود.

قتل عام خانوادگی تهران

درخواست بهزیستی برای نگهداری از تنها بازمانده قتل عام خانوادگی تهرانبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، صبح امروز زن جوانی که خود را نماینده اورژانس اجتماعی بهزیستی معرفی می کرد با حضور در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران پس از گفت و گو با بازپرس ویژه قتل تهران خواستار  تحویل و نگهداری از کودک بازمانده در قتل عام خانوادگی شهرک  آزادی تهران شد.

این زن در مورد درخواست خود به بازپرس محسن مدیر روستا گفت:پس از انتشار اخبار این جنایت در رسانه ها پیگیر وضع مهیا دختر 10 ساله شدیم. وقتی به بیمارستان رفتیم متوجه شدیم او هنوز به علت عمق فاجعه دلخراش دچار وحشت است و باور نمی کند مادرش این اقدامات را انجام داده است.

به گفته نماینده بهزیستی مهیا مدعی است مادرش قرص هایی را برای آرامش می خورده است و حال ما می خواهیم در میان دعواهای دو خانواده مهیا بار دیگر قربانی نشده و مشکلات جدیدی برایش پدید نیاید. به همین خاطر درخواست داریم دختر 10 ساله به طور موقت به بهزیستی تحویل داده شود.

پس از سخنان نماینده بهزیستی، بازپرس پرونده دستور بررسی این درخواست را صادر کرد.

 همچنین قرار است فرزانه مادر سنگدل صبح فردا در دادسرا مورد بازجویی قرار گیرد.

 قتل همسر و فرزندان

میزان

پرشین وی


  • Comments Off
  • 16213 بازدید
robotblog
Load: 3411
2٫70980 queries in 2٫709 seconds.