پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

کوه بی بی شهربانو و وحشتی که به دل مردم افتاد! + عکس

یک کامیون خاور مخزن دار هنگام حرکت در یکی از جاده های کوه بی بی شهربانو، واژگون شد.

کوه بی بی شهربانو و وحشتی که به دل مردم افتاد

واژگونی خاور در کوه بی بی شهربانو

وقوع این حادثه ساعت 15:15 دقیقه روز گذشته به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که با هماهنگی ستادفرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌ 78 و گروه نجات 2 این سازمان همزمان به محل حادثه در شهرک رضویه، انتهای 20 متری امام زمان، کوه بی بی شهربانو راهی شدند.
 
عزیز غلامی نسب معاون منطقه 8 عملیات آتش نشانی تهران که درمحل حادثه حاضر شده و بر عملیات نیروها نظارت داشت، گفت: یک دستگاه کامیون خاور مخزن دار در حال حرکت در یکی از جاده های کوه بی بی شهربانو بود که ناگهان به دلیل نامعلومی از بالای یک تپه به پایین سقوط کرد و بر روی سقف واژگون شد.

 واژگونی خاور در کوه بی بی شهربانو

وی با اشاره به گرفتار شدن راننده در داخل اتاقک کامیون، افزود: نجاتگران و آتش نشانان ضمن درخواست جرثقیل 15 تن سازمان برای برگرداندن کامیون، مشغول عملیات آزاد سازی راننده شدند.

غلامی نسب تصریح کرد: نیروهای عملیات با بکارگیری تجهیزات مخصوص با بریدن قسمت هایی از اتاقک کامیون واژگون شده، این راننده را که در شرایط  وخیمی بسر می برد، از داخل کامیون متلاشی شده خارج کردند.
 
معاون منطقه 8 عملیات آتش نشانی ادامه داد: راننده کامیون که از ناحیه سر، کمر، دست و پا دچار جراحت شدید شده بود بلافاصله تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شد و به بیمارستان انتقال یافت.گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی از طرف پلیس راهور در دست بررسی است.

جام نیوز

پرشین وی


  • Comments Off
  • 20381 بازدید
robotblog
Load: 2823
2٫20388 queries in 2٫203 seconds.