جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

دختر 20 ساله تهرانی در روز تولد از اعدام گریخت / او شوهر پنهانی مادرش را کشته بود

دختر 20 ساله که شوهر صیغه ای و پنهانی مادرش را کشته بود در روز تولدش توانست رضایت مادر قربانی را جلب کند و از جنبه عمومی جرم محاکمه شود.

 الیکا 19 ساله عصر یازدهم آذر 94 مرد 40ساله ای به نام کیوان را که همسر صیغه ای مادرش بود در خانه اجاره ای اش در خیابان 178 تهرانپارس با یک ضربه چاقو زخمی کرد و با پلیس Police تماس گرفت.

کیوان اما قبل از رسیدن اروژانس جان سپرد و دختر جوان به اتهام جنایت Crime بازداشت شد.الیکا قرار بود دو هفته قبل محاکمه شود اما مادر پیر کیوان از دادگاه مهلت گرفت تا درباره قصاص یا گذشت دختر جوان بیشتر فکر کند.
الیکا دوشنبه 20 دی ماه امسال در روز تولدش در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge محسن زالی و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد و توانست رضایت مادر قربانی را جلب کند و از جنبه عمومی جرم Crime محاکمه شود.این دختر که به پای مادر قربانی افتاده بود گفت قصد قتل Murder نداشته و از او خواست تا حلالش کند و او را ببخشد.
مادر قربانی که به شدت اشک می ریخت گفت: کیوان تنها پسرم بود که از من مراقبت می کرد. او بارها درباره الیکا و مادرش با من صحبت کرده بود و می گفت چون الیکا پدر ندارد از سر دلسوزی برایش خانه ای اجاره کرده است.اما این دختر پسرم را کشت و حالا با دورغ می خواهد کار اشتباهش را توجیه کند. بعد این ماجرا تنها دخترم هم که به شدت به برادرش وابسته بود به بیماری سرطان مبتلا شد . من نذر کرده ام با گرفتن دیه از خون الیکا گذشت کنم تا خدا هم دخترم را شفا بدهد.به همین خاطر اعلام گذشت می کنم.
بنا به این گزارش، در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا طبق ماده 612 قانون Law مجازات اسلامی دختر جوان را به 3 تا 10 سال زندان Prison محکوم کند.

رکنا

پرشین وی


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 18302 بازدید
robotblog
Load: 2953
2٫18636 queries in 2٫186 seconds.