پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

عامل آزار و اذیت زنان تهرانی دستگیر شد +عکس

 سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی در گفتگو با میزان با اشاره به دستگیری عامل اذیت و آزار زنان تهران گفت: متهم سابقه داری که با استفاده از خودرو پراید و مزدا ۳ سرقتی زنان را در خیابان‌های سطح شهر سوار کرده و در مناطق خلوت مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، شناسایی و دستگیر شد.

 

وی افزود: این متهم پس از سوار کردن زنان، آن‌ها را به خیابانی خلوت برده و با استفاده از پیچ گوشتی پس از تهدید، نیت شوم خود را عملی می‌کرد.

 

سرپرست پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم مدعی شده به دلیل سرقتی بودن خودروها، امکان دستگیری اش وجود ندارد، تاکید کرد: سرانجام کارآگان پلیس آگاهی متهم ۲۴ ساله را روز دوشنبه سوار بر یک دستگاه خودرو سرقتی در خیابان نبرد شناسایی کردند.

 

یاراحمدی ادامه داد: پس از دستور ایست پلیس، متهم اقدام به فرار کرد که سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز، پس از شلیک گلوله به لاستیک خودرو و متوقف کردن راه متهم، او را دستگیر کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: متهم دارای ۴ سابقه سرقت خودرو و لوازم داخل آن است و در تحقیقات مدعی شده است که زنان را در مناطق مختلف به ویژه میدان هفت تیر سوار کرده و پس از انتقال به مناطق خلوت آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

 

سرپرست پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم معتاد به ماده مخدر شیشه است، گفت: این فرد در بازجویی‌های تخصصی به آزار و اذیت ۸ زن تاکنون اعتراف کرده است.

 

  اخبار حوادث,خبرهای حوادث, حوادث روز

بیتوته


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 30687 بازدید
robotblog
Load: 2542
2٫00537 queries in 2٫005 seconds.