دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

یکی از مهم ترین فاکتورها برای موفقیت آمیز بودن یک عمل جراحی پلاستیک، انتخاب جراح توسط شماست. انتخاب پزشکی که دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران است، اولین قدم در گرفتن یک تصمیم آگاهانه می باشد. 

دکتر ایمانی درکنار داشتن تجربه و دانش کافی برای انجام انواع جراحی های پلاستیک، به طور خاص در زمینه ی جراحی های زیبایی بینی و صورت و جراحی های ترمیمی گوش و بينى دارای مهارت است. وی به عنوان جراح پلاستیکی شناخته شده، در کنار فعالیت های دانشگاهی به عنوان عضو هیأت علمی، عمر حرفه ای خود را به انجام جراحی های زیر اختصاص داده است:
جراحی پلاستیک عمومی
جراحی زیبایی بینی و بازسازی بینی
جراحی زیبایی گوش و بازسازی گوش
جراحی زیبایی پستان و بازسازى كامل پستان بعد از ماستكتومى
لیفت پیشانی، ابرو و پلک
لیپوساکشن، لیفت و فرم دادن اندام ها
جراحی شکم (تامی تاک)
جوان سازى هاى غير جراحى (تزریق بوتاکس، ژل و فیلرها)
ترمیم آسیب ها (تروما)، ناهنجاری های مادرزادی، درمان سرطان های پوست و سایر عمل های ترمیمی پیچیده 
 
 
عمل زيبايى بینی (Rhynoplasty)

عمل زيبايى بینی یا راینوپلاستی، می تواند ظاهر و نسبت ابعاد بینی را بهبود بخشد و زیبا کند، و مشکلات تنفسی را تصحیح کند

 
دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیباییدکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی 
عمل زيبايى بینی چیست؟

عمل زيبايى بینی یا راینوپلاستی می تواند ظاهر و نسبت ابعاد بینی را بهبود بخشد و با افزایش هارمونی اجزای صورت اعتماد به نفس را افزایش دهد. جراحی بینی هم چنین می تواند مشکلات تنفسی ناشی از نقص های ساختاری بینی را تصحیح کند.

با عمل بینی چهره ای جذاب تر پیدا کنید
با وجود این که شکل بینی ناشی از عوامل وراثتی است ممکن است به علت های مختلفی مانند تصادف یا ضربه خوردن، تغییر شکل پیدا کند.

 
دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیباییدکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی 
نتایج عمل بینی چه چیزهایی است؟

عمل بینی می تواند تغییرات زیر را در بینی شما به وجود بیاورد:
●  اندازه بینی، در مقایسه با سایر اجزای صورت
●  پهنای بینی در ناحیه استخوانی بینی
●  برطرف كردن قوز یا فرورفتگی در نیمرخ بینی
●  افتادگی، کوفتگی، یا سربالایی بیش از حد نوک بینی
●  گشادی، پهنی یا بالا بودن پره های بینی
●  عدم تقارن و انحراف

آیا عمل بینی به درد من می خورد؟


عمل بینی کاملا یک انتخاب شخصی است و شما باید آن را به خاطر خودتان و نه به خاطر میل دیگران یا تلاش برای رسیدن به یک تصویر ایده آل فرضی انجام دهید.

عمل بینی یک گزینه مناسب برای شماست اگر:
●  رشد صورت شما تمام شده و ١٦ سال یا بیشتر سن دارید.
●  شما فردی سالم از نظر فیزیکی هستید.
●  سیگار یا قلیان نمی کشید.
●  شما هدفی مشخص و واقع گرایانه از بهبود ظاهر خود در ذهن دارید.

 
جراحی چانه (Mentoplasty)

جراحی چانه یک عمل زیبایی است که به منظور ایجاد تعادل بیشتر در اجزای صورت اجرا می شود. در برخی موارد نیز این جراحی به همراه عمل های دیگر بر روی صورت انجام می شود.

 
دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیباییدکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
جراحی چانه چیست؟

جراحی چانه یا منتوپلاستی، عمل جراحی برای تغییر شکل چانه به منظور برجسته کردن گونه به وسیله قراردادن پروتز یا کوچک کردن آن به وسیله جراحی بر روی استخوان چانه است. در بسیاری از موارد جراح پلاستیک عمل چانه را همراه با عمل بینی توصیه می کند تا نسبت های صورت متعادل تر باشند. به این دلیل که اندازه چانه می تواند بر چگونگی دیده شدن بینی تاقیر دارد. جراحی چانه باعث به وجود آمدن هارمونی در اجزای صورت و در نتیجه بهبود ظاهر چهره شما خواهد شد.

 
پروتزهای صورت

پروتزهای صورت باعث بهبود و تعادل اجزای صورت شما با یکدیگر می شوند. اگر چانه یا فک کوچک، یا به طور کلی برآدمدگی های صورتتان مشخص نیستند، پروتزهای صورت می توانند به شما کمک کنند.

پروتز صورت چیست؟

پروتزهای صورت مواد جامد سازگار با بدن هستند که به شیوه مخصوصی فرم داده شده اند. از پروتزهای برای برجسته کردن یا بزرگتر کردن ساختار فیزیکی صورت استفاده می شود. انتخاب مناسب ترین نوع و اندازه دقیق پروتزها، نیاز به ارزیابی اهداف شما، ویژگی هایی که مایل هستید به صورتتان اضافه شود و تشخیص جراحتان دارد.

پروتز چانه اندازه و برآمدگی چانه را در ارتباط با سایر اجزای صورت افزایش می دهد.یک چانه کوچک یا عقب رفته مانند این است که به جای این که یک ویژگی صورت باشد، در گردن شخص پنهان شده است.

پروتز فک عرض صورت شما را در یک سوم پایینی آن افزایش می دهد. مانند چانه، یک فک کوچک قابل تفکیک کامل از گردن نیست و شبیه شیبی است از گوش ها تا چانه. در بعضی موارد، چانه و فک هم زمان دلیل متعادل نبودن اجزای صورت هستند.

پروتز گونه برآمدگی استخوان گونه را افزایش می دهد. به وسیله پروتز گونه می توان گونه های صاف یا عقب رفته را حجیم کرد.

اگر تقارن در اجزای صورتتان بخشی از خواسته شما استد، از پروتزهای صورت برای چندین ناحیه استفاده خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که صورت هیچ کس به طور طبیعی متقارن نیست و نتیجه عمل شما هم ممکن است به طور ناچیزی نامتقارن باشد. هدف استفاده از پروتزها ایجاد تعادل و تناسب بین اجزای صورت است. پروتزهای می توانند به تنهایی یا در کنار عمل های زیبایی دیگری مانند عمل بینی یا عمل گوش انجام گیرند.

بهبود ظاهرتان با استفاده از پروتزهای صورت


ظاهر صورت شما توسط سه عامل اساسی مشخص می شود: پوست، بافت های نرم صورت و استخوان های صورت. اگر ساختار صورت شما نامتناسب است – مثلا چانه ای عقب رفته دارید، فکی کوچک دارید، یا گونه هایتان برجسته نیستند – به طور چشمگیری بر تصویر ذهنی شما تاثیر می گذارد.

اجزای صورت مشخص، فرم های قابل دیدن و زوایای طبیعی و متناسب همه باعث به وجود آمدن تعادل ساختاری در چهره شما و جذاب تر شدن شما هستند.

 اگر چانه یا فک کوچک، یا به طور کلی برآدمدگی های صورتتان مشخص نیستند، پروتزهای صورت می توانند به شما کمک کنند. هر سطحی از صورت شما می تواند با استفاده از پروتز برجسته تر شود، اما گونه ها، چانه و فک رایج ترین بخش های صورت هستند که با استفاده از پروتزها برجسته می شوند.

آیا پروتز صورت برای من مناسب است؟


جراحی پلاستیک با پروتز صورت برای افرادی مناسب است که رشد جمجمه و سرشان متوقف شده است. این موضوع معمولا در اواخر سن بلوغ اتفاق می افتد. این عمل برای شما مناسب است اگر:
●  از نظر جسمی سالم هستید
●  سیگار نمی کشید
●  دارای روحیه مثبت و با هدفی مشخص در ذهن هستید 
 
 دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
 
.iform{width: 60%;}@media (max-width: 767px){.iform{width: 100%;}}

آدرس: الهیه، خیابان آفریقای شمالی، ساختمان 9، واحد 10
 
 
دکتر محمدتقی ایمانی- فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی 

برترینها


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 148040 بازدید
robotblog
Load: 3539
2٫69437 queries in 2٫694 seconds.