پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷

کاشت ابرو با موهای طبیعی


  كساني كه قبلا  تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نيز ميتوانند با استفاده از تكنيكهای خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند

کاشت ابرو، جوانی و زیبایی - دکتر مقامی
    

 خدمات ارائه شده  در کلینیک سیب سرخ(دکتر مقامی):

کاشت ابرو با موهای طبیعی

 زیباترین و طبیعی ترین گونه گذاری و لب گذاری

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت  ( آپوجی آمریکا )

 آخرین راههای از بین بردن جوش و جای جوش ها

لاغری و از بین بردن چاقی های موضعی

  قدیمی ترین مرکز PRP در ایران

کاشت مو به روش های FIT و FUT

جوانی و زیبایی با کاشت ابرو - دکتر مقامیاولین مرکز تخصصی کاشت ابرو با موهای طبیعی در ایران
کلینیک سیب سرخ

جوانی و زیبایی با کاشت ابرو - دکتر مقامی

كاشت ابروی طبيعی و قابل رشد
كمان ابروهای بالای چشمان آدمی با موهای طبيعي زيباتر است يا يك رنگ مصنوعی و خسته كننده به نام تاتوي ابرو؟
قضاوت كردن در مورد اين سؤال كه تاتو ابروها با رنگ بهتر است يا كاشت ابروها با موهای طبيعي و زنده كار سختی نيست. چه كسي ميپذيرد ابروهايی با موهای طبيعی و زنده و قابل رشد كه قابل اصلاح كردن، قابل تغيير فرم دادن و قابل رنگ كردن است را با يك ابروی نقاشي شده با رنگهای تاتو و هاشوری كه خيلي زود در شخص ايجاد خستگي و يكنواختی ميكند، عوض كند. حتي براي كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند خبری خوشحال كننده داريم و آن هم اين است كه ميتوانند روی اين تاتوی قديمی كاشت ابروی طبيعي انجام دهند. يعني به جای تحمل كردن اين تاتوی يك فرم و بی روح يا چند بار تاتو كردن روی تاتوی قبلی، امروزه با استفاده از تكنيكها و متدهای مدرن و جديد و حرفهای كه توسط بهترين و باتجربه ترين متخصصان كاشت ابرو كه تعداد بسيار فراواني كاشت ابرو انجام داده اند، ميتوانند روي تاتويشان موهای طبيعی بكارند و صاحب ابرويی طبيعی و زنده شوند.
در ادامه دكتر داوود مقامی، عضو انجمن جراحان ايران از روش كاشت ابروها با استفاده از موهای زنده و قابل رشد و طبيعی خود افراد سخن ميگويد.

  آیا وقت خداحافظی با تاتوی ابروها فرا نرسيده است؟

به راستی زمان آن فرا رسيده كه ديگر با تاتوی ابروها و هاشوری كردن ابروها (ميكروپيگمنتيشن) خداحافظي كنيم و به جای آن ابروهايتان را با موهای خودتان به صورت طبيعي بكاريد.
تاتوی ابروها در آرايشگاه ها انجام ميشود و خطر انتقال بيماريهای فراوانی از جمله: ايدز، هپاتيت و… به همراه دارد ولی كاشت ابروها با موهای خود شخص در كلينيكهای تخصصی پوست و مو كه داراي مجوز رسمي از وزارت بهداشت هستند، تحت نظر پزشكان متخصص و با وسايل استريل انجام ميشود.

جوانی و زیبایی با کاشت ابرو - دکتر مقامی

  چه كساني ميتوانند كاشت ابرو انجام دهند؟
  كسانیكه ابروهايی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهايشان
  كسانی كه شكل و فرم ابروهايشان زيبا نيست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحيح شكل آن هستند) براي تغيير فرم ابروهايشان میتوانند کاشت ابرو انجام دهند.
  كساني كه اثر سوختگي يا جای بخيه (اسكار) در ابروهايشان دارند برای ترميم جاي آنها بهترین گزینه کاشت ابرو است.
  كساني كه قبلا  تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نيز ميتوانند با استفاده از تكنيكهای خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند
  كساني كه به دلیل بیماریهای خاص یا موارد دیگری قسمتي از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحيه از ابروهايشان میتوانند کاشت ابرو انجام دهند.

روش كاشت ابرو چگونه است؟

ابتدا شما موی ابروی دلخواه خود را به وسیله مداد ابرو میکشید و سپس  تيم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی میکنند تا اگر نياز به تغييراتي در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) اعمال کنند تا بهترين مدل ابرو كه كاملا به صورت شما مي آيد انتخاب شود، سپس روی همين مدل كه با مداد ابرو كشيده شده با موهای طبيعي خودتان ابرو كاشته ميشود.

جوانی و زیبایی با کاشت ابرو - دکتر مقامی

كاشت ابرو در كلينيك تخصصي پوست و مو و به صورت سرپايي و با بي حسي موضعی و بدون درد در يك جلسه حدودا يك ساعته انجام ميشود، يعني تعدادي از موهاي سر شما كه از ناحيه پشت گوش برداشته ميشود، به ناحيه ابرويتان منتقل ميشود.
روش حرفه اي اينجاست كه: بايد از اين مقدار موهاي برداشته شده از سر فقط تعداد خاصي از اين موها كه ضخامتي متناسب با موهاي ابروهاي شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتي) به عبارت ساده تر بايد موهايي با ضخامت نازك و هم قطر با موهاي ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخيم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ايجاد ميشوند. انتخاب اين قطر مو نياز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

جوانی و زیبایی با کاشت ابرو - دکتر مقامی

نكات مهم و ظرافتهاي كاشت حرفهاي ابرو:
  ابتدا ابرو را به 3 قسمت تقسيم ميكنيم:
1-  تاج ابرو(head)  
2-  بدنه ابرو(body)
3-  دم ابرو (tail)

  در كاشت تاج ابرو بايد موها با زاويه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودي پیدا نکنند).
  در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود .
  حتي بايد نوع  موهايي كه براي كاشت ابرو استفاده ميشود قطري مناسب با موهاي ابرو داشته باشد(يعني نبايد از موهاي ضخيم براي ابرو استفاده كرد).
  قطر منافذ كاشت موها در ابروها بايد كوچكتر انتخاب شود چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجي موهاي ابروها حالت ضخيم و غيرطبيعي پيدا ميكند.
  باید محل قرار دادن موهایی که کاشته میشود، خيلي خیلی نزديك به هم و بسيار پرتراكم باشد كه پوست زير موهاي ابروها ديده نشود.

دکتر داوود مقامی  ::  پوسـت، مــو، لیزر، لاغری
عضو انجمن جراحان عمومی ایران  ::  عضو انجمن علمی پزشکی لیزر ایران

 آدرس: پاسداران، ابتدای بوستان 8، پلاک 146، طبقه 3، واحد 5

8000 77 22   

17 51 508 -0912  –   41 82 441 -0938

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت شخصی دکتر داوود مقامی دیدن نمائید.

www.drdavoodmaghami.com

برترینها


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 3691 بازدید
robotblog
Load: 2295
2٫00337 queries in 2٫003 seconds.