چهارشنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۶

آیفون ۶s پس از شارژ منفجر شد

,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy]

آیفون ۶s پس از شارژ منفجر شد

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ

آکاایران: آیفون ۶s پس از شارژ منفجر شد

آکاایران مشکل باتری آیفون ۶s در چند وقت گذشته سر و صدا به راه انداخته است. در ابتدا برخی کاربران به این موضوع اشاره کردند که ظرفیت باتری گوشی آن ها خیلی زود تمام می شود؛ اما وقتی گوشی را به شارژر متصل می کنند، می بینند که باتری هنوز ۳۰ درصد شارژ دارد.  اپل گفت باتری گوشی افرادی که با چنین مشکلی مواجه شده اند را تعویض می کند. حالا گزارش شده که گوشی یکی از کاربران منفجر شده است. اتفاقی که قبل از این هم چند باری به دلایل مختلف رخ داده بود.

 

به گزارش آکاایران در گزارش جدید گفته شده که یک گوشی آیفون ۶s پس از شارژ منفجر شده. صاحب این آیفون گفته وقتی که گوشی را از شارژر جدا کرده، دود از گوشی خارج شده و پس از آن هم آتش گرفته است. پس از این اتفاق هم گوشی را روی زمین انداخته. همین طور که در تصاویر منتشر شده از این گوشی مشخص شده، به نظر می رسد که دلیل انفجار مربوط به باتری این تلفن همراه هوشمند بوده است. البته هنوز صاحب این گوشی نگفته که می خواهد چه کار کند و حتی نگفته که انفجار گوشی به او آسیبی زده یا خیر.

 

از آنجایی که هنوز دلیل انفجار باتری مشخص نشده، نمی توانیم درباره ی این موضوع به شکل دقیق صحبت کنیم. شاید استفاده از شارژهای تقلبی باعث خراب شدن باتری گوشی شده باشد. شاید از قبل گوشی زمین خورده و به باتری آسیب وارد شده است. باید ببینیم واکنش اپل درباره این موضوع چیست.

 

,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy]

آیفون ۶s پس از شارژ منفجر شد

 

آکاایران


  • Comments Off
  • 21960 بازدید
robotblog
Load: 1127
0٫24193 queries in 0٫241 seconds.