جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷

ساعت های هوشمند مطابق پیش بینی ها جلو نمی روند

,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy]

ساعت های هوشمند مطابق پیش بینی ها جلو نمی روند

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ

آکاایران: ساعت های هوشمند مطابق پیش بینی ها جلو نمی روند

آکاایران بازار ساعت های هوشمند از یک سو و ابزار و فناوری های پوشیدنی به دلیل گرانی مطابق پیش بینی های قبلی به جلو نمی روند و این برای سازندگان نگران کننده شده است.

به گزارش خبرآنلاین، eMarketer قبلاً پیش بینی کرده بود که 63.7 درصد از آمریکایی ها یکی از ساعت های هوشمند را در دست خود انداخته و به صورت ماهانه از طریق آن به اینترنت وصل می شوند اما اینک این کمپانی در تصحیح پیش بینی خود این رقم را به 39.5 میلیون کاهش داده است.

 

به گزارش آکاایران این کمپانی همچنین قبلاً پیش بینی کرده بود که در سال 2016 بیش از 60 درصد از جوانان آمریکایی ابزارهای مرتبط به فناوری های پوشیدنی ازجمله ساعت را با خود حمل خواهند کرد اما اینک این رقم را نیز به 24.7 درصد کاهش داد تا تأیید کند که وضعیت بازار پوشیدنی ها خیلی خوب نیست.

 

پیش از اینکه اپل ساعت هوشمند راهی بازار کند، بازار فناوری های پوشیدنی در اختیار ردیاب های هوشمند سلامت و فیتنس بود و کارشناسان دلیل رفتن مردم به سوی چنین ابزارهایی را لاغر شدن و … اعلام کرده بودند اما به گفته کتی بویل از eMarketer قیمت بالای محصولات باعث شد تا مردم متوقف شوند و از خود بپرسند چرا باید قیمتی معادل یک گوشی هوشمند را پرداخت کرده و روی دست خود ببندند؟

 

یکی از دلایلی که اخیراً کمپانی سازنده ساعت هوشمند یعنی پبل توسط فیت بیت، سازنده ردیاب سلامتی خریده شد همین بود که وضعیت وخیم ابزارهای پوشیدنی را نشان می دهد.

 

موسسه eMarketer همچنین بااحتیاط درباره آینده ساعت های هوشمند پیش بینی های خود را متعادل کرده است و نوشته است که امسال فقط 15.8 درصد از مردم مالک ابزارهای پوشیدنی هستند و شاید تا 2020 این رقم به 21 درصد برسد!

,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy]

ساعت های هوشمند مطابق پیش بینی ها جلو نمی روند

آکاایران


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 20469 بازدید
robotblog
Load: 3216
2٫39536 queries in 2٫395 seconds.