سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

راهنمای خرید معرفی بهترین لپ‌تاپ‌های موجود در بازار!

لپ‌تاپ‌هایی با قیمت بالای چهار‌ میلیون تومان معمولا دارای پردازنده‌های Core i٧ اینتل هستند. با توجه به قیمت این دستگاه‌ها، مشخصات فنی آنها و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهند، مناسب کاربران خاص است.در این راهنمای خرید هدف معرفی بهترین لپ‌تاپ‌های موجود در بازار به منظور فعالیت‌های سنگین است.

راهنمای خرید معرفی بهترین لپ‌تاپ‌های موجود در بازار!

معرفی بهترین لپ‌تاپ‌های بازار

علاوه بر استفاده به عنوان لپ‌تاپ می‌توانید سرفیس‌بوک را به یک تبلت نیز تبدیل کنید و از آن به‌راحتی بهره ببرید. ایراداتی‌هم دارد که ممکن است حتی شما را مجبور به خاموش و روشن‌کردن مجدد لپ‌تاپ نیز بکند. اشکالاتی از جمله سختی در بازکردن صفحه‌نمایش و همچنین فاصله‌ بین صفحه‌نمایش و کیبورد هنگام بسته‌بودن لپ‌تاپ را می‌توانید به سرفیس‌بوک وارد بدانید که البته به هیچ عنوان آزاردهنده نیستند. قیمت ١٣اینچی آن حدود پنج‌میلیون‌و ٤٩٩‌ هزار تومان است.

MacBook Pro
قدرت این لپ‌تاپ به لطف پردازنده برادول، هشت گیگابایت حافظه رم، حافظه ذخیره‌سازی SSD و نمایشگر جذاب، در سطح بالایی قرار دارد و به‌راحتی می‌توانید روی شارژدهی مک‌بوک پرو ۱۳اینچی ۲۰۱۵ حساب ویژه‌ای باز کنید. قیمت آن حدود چهارمیلیون‌و ٨٧٥‌ هزار تومان است.

Spectre X٣٦٠
علاوه بر ظاهر زیبا و انعطاف در چرخش کامل این نمایشگر به صورت ۳۶۰ درجه، این دستگاه همچنین به پردازنده‌ای بسیار قدرتمند نیز مجهز شده تا در کنار هشت گیگابایت حافظه رم و حافظه ذخیره‌سازی ۵۱۲ گیگابایت SSD تبدیل به دستگاهی همه‌فن‌حریف برای شما شود. قیمت نسخه ۵۱۲ گیگابایت حدود پنج‌میلیون‌و ٣٠٠‌ هزار تومان است.

XPS ١٣
این اولترابوک می‌تواند تا ۱۶ گیگابایت حافظه رم را در کنار ۵۱۲ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی پشتیبانی کند. قیمت نسخه ۲۵۶ گیگابایت حدود پنج‌میلیون‌و ٦٠٠‌ هزار تومان است.

aspire v١٥
اگر قصد خرید اولترابوکی قدرتمند را دارید و کیفیت صفحه‌نمایش آن اهمیت چندانی برای شما ندارد، این لپ‌تاپ می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب موجود در بازار باشد. قیمت حدود چهار‌میلیون‌و ٣٤٠‌ هزار تومان برای این محصول در نظر گرفته شده است.

زومیت

پرشین وی


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 18776 بازدید
robotblog
Load: 6906
5٫90436 queries in 5٫904 seconds.