سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

معروف ترین برندهای کفش مردانه+تصاویر

اگر به دنبال یک از بهترین برندهای لوکس کفش در جهان هستید، ما در اینجا 7 برند برتر را به شما معرفی می کنیم.

معروف ترین  برندهای کفش مردانه+تصاویر

آشنایی با برندهای برتر کفش مردانه

هر سفری هر قدر هم که طولانی باشد، با یک قدم آغاز می شود اما سفر شما زمانی لذت بخش خواهد بود که کفشی مناسب به پا کرده باشید. اگر به دنبال یک از بهترین برندهای لوکس کفش در جهان هستید، ما در اینجا 7 برند برتر را به شما معرفی می کنیم.

1. John Lobb

معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

کفش های چرمی دست ساز John Lobb مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است

شرکت « John Lobb» از اواسط قرن 19 آغاز به کار کرد. کفش های چرمی دست ساز این برند لوکس در طول قرن ها توسط افراد طبقه بالای جامعه انگلستان مورد استفاده قرار می گرفت و هنوز هم مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است. اگر چه این برند کفش های زنانه نیز تولید می کند اما بخش اصلی آن به تولید کفش های مردانه مربوط می شود.

2. Berluti

معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

از مشتریان ثابت کفش های برتولی می توان به جرج کلونی و رایان گاسلینگ اشاره کرد

برلوتی برند لوکسی است که فعالیت خود را از سال 1959 تا کنون در زمینه پوشاک آغاز کرده است. هنرمندان، نویسنده ها و افراد نابغه زیادی این کفش ها را به پا کرده اند. از مشتریان ثابت کفش های برتولی می توان به جرج کلونی و رایان گاسلینگ اشاره کرد.

3. Pierre Corthay

 معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

طراحی کفش های Corthay ، این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است

«Corthay» ساخت کفش های خود را از زمانی که تنها 16 سال داشت، آغاز کرد. او تا سالها بعد نیز به فعالیت خود ادامه داد تا زمانی که کفش هایش تبدیل به یکی از برترین برندهای جهان شد. طراحی کفش های این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است.

4. Church

معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

طراحی کفش های Church به گونه ای است که هیچ گاه از مد نمی افتند

این برند انگلیسی، همان طور که از نام اش پیداست، از کلیسای «St. James’ End» واقع در نورث‌همپتون انگلستان متولد شده است. در سال 1990 پرادا این کلیسا را خرید و آن را تبدیل به مکانی برای تولید کفش های خود کرد. طراحی این کفش ها به گونه ای است که هیچ گاه از مد نمی افتند.

5. Crockett & Jones

 معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

طراحی سنتی کفش Charles Jones بی نظیر است

این برند در سال 1879 توسط «Charles Jones» و «Sir James Crockett» در نورث‌همپتون انگلستان متولد شد. طراحی سنتی این کفش ها بی نظیر است. این برند در ابتدا تنها کفش مردانه تولید می کرد اما به تدریج کفش های زنانه خود را نیز روانه بازار کرد.

6. J.M. Weston

معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

برند J.M. Weston تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود

این برند کار خود را از اواخر قرن 19 در لیموژ فرانسه آغاز کرد.« Édouard Blanchard» کارخانه خود را در سال 1891 و با ساخت کفش  مردانه و زنانه راه انداخت و کمی بعد توانست به کمک پسرش تولیدات خود را با روش های مدرنی که در آمریکا مورد استفاده قرار می گرفت، تطبیق دهد و تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود.

7. Aubercy

 معروف ترین کفش های مردانه+تصاویر

برند Aubercy از نظر طراحی منحصر بفرد بوده و میخواهد حس خاص بودن را به مشتریان خود انتقال بدهد

این برند زیبای فرانسوی کار خود را از سال 1935 آغاز کرد. از نظر طراحی منحصر بفرد است و می خواهد حس خاص بودن را به مشتریان خود نیز، زمانی که کفش های آن را به پا می کنند، منتقل کند. قیمت این کفش ها با  توجه به سایزشان تغییر می کند.

ایده ال

پرشین وی


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 35467 بازدید
robotblog
Load: 5563
4٫88239 queries in 4٫882 seconds.