یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

در دولت یازدهم آرامش و امید در کشور حاکم شد

محمدعلی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در هفته دولت، عملکرد قوه مجریه را ارزیابی کرد و اظهار داشت: دولت روحانی در سه سال گذشته توانست امید را در بین مردم ایجاد کند و همین فضا بر کل مسائل کشور با هدف ساماندهی به اوضاع حاکم شد که تاثیر بسزایی در اقتصاد و سیاست کشور دارد.

نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در مجلس دهم شورای اسلامی  ادامه داد: آرامش نسبی که در کشور حاکم را می تواند نقطه مثبت کارنامه دولت دانست با این حال انتقاداتی به قوه مجریه در بخش های چون اقتصادی وارد است چرا که نتوانست انتظارات مردم را متناسب با فضای ایجاد شده در کشور برآورده کند.

وی ادامه داد: در اقتصاد با مشکلاتی چون رکود و بیکاری مواجه هستیم که عامل اصلی نارضایتی مردم از دولت شده است به نظر می رسد برنامه و سیاست اقتصادی برای حل مسئله وجود ندارد و شاهد رکود و تعطیلی فعالیت تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کشور هستیم که معضل جدی است.

پور مختار با بیان اینکه انتظار می رفت دولت این مسائل را مدیریت و ساماندهی می کرد، گفت: البته در عرصه اقتصادی اقداماتی چون ثبات نسبی ارز و کنترل تورم از اقدامات مثبت دولت است و نباید از این موفقیت ها چشم پوشی کرد.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 11704 بازدید
robotblog
Load: 2367
2٫31937 queries in 2٫319 seconds.