چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷

گل های مشکوک بازی نفت و استقلال+عکس

در حالی که پنالتی دقیقه اول تیم نفت مقابل استقلال در جام حذفی به شدت مشکوک بود، باشگاه نفت تهران نسبت به گل دریافتی از استقلال معترض شده است و گل اول آبی پوشان را آفساید می داند.
به گزارش تابناک ورزشی، استقلال در حالی که از حریف خود در لحظات ابتدایی با پنالتی بسیار مشکوکی که رابسون به سود نفت شکل داد، عقب افتاده بود در نهایت توانست روی ضربه جابر انصاری به گل دست یابد. گلی که در لحظات پایانی استقلال را به بازی بازگرداند و آنها در ادامه موفق به زدن گل برتری خود نیز در وقت های اضافه شدند.
با این حال مسوولان باشگاه نفت تهران با انتشار عکسی از صحنه پیش از گل استقلال، معتقد هستند جابر انصاری در آفساید قرار داشته و در ادامه با پاس او به کاوه رضایی و فرار در عمق خود موفق به گشودن دروازه این تیم شده است. این در حالی بود که در این صحنه مشخص است که جابر انصاری ثانیه هایی پیش از گل اول استقلال در آفساید قرار داشت و داور می توانست بازی را قطع کند.
  

 

مدیر روابط عمومی نفت تهران که پیش از این نسبت به گزارش مزدک میرزایی و پیش داوری او نسبت به اعلام ضربه پنالتی برای نفت معترض شده بود، اینبار ضمن اعتراض به این صحنه به کارگردانی این بازی و بی توجهی به صحنه مورد اعتراض آنها و عدم پخش آن نیز معترض شده است و خواهان بررسی آن از سوی کارشناسان است.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 23908 بازدید
robotblog
Load: 3076
2٫73336 queries in 2٫733 seconds.