سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

لاریجانی: با کارهای مُسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد/ برخی صحبت هایی شده که در مقام اجرا به هیچ وجه قابل انجام نیست

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری فیروزآباد افزود: در گذشته اقدامات مسکن وار بسیار انجام می شد، حرکت کشور در آینده روبه جلو و امیدوار کننده است.

 

وی یادآور شد: اخیرا برخی صحبت هایی شده که در مقام اجرا به هیچ وجه قابل انجام نیست. زیرا شرایط کشور در چهار سال گذشته بسیار سخت بود و مشکلات جدی داشتیم ولی امروز بسیاری از مشکلات حل شده است.

 

رئیس مجلس با بیان این که پروژه های مختلفی در کشور در حال انجام است ،گفت:این پروژه ها می تواند گشایش های فراوانی را در کشور بوجود آورد که از جمله می توان به پروژه راه آهن و توسعه آن در استان فارس اشاره کرد که باعث اشتغالزایی در کل کشور می شود.

وی با تاکید بر این که تروریسم ،کشاورزی ،صنعت و ذخایر نفت و گاز را با اولویت مخازن مشترک در راس اقدامات خود قرار دهیم ،اظهار کرد:برخی از آمارها که در سطح استان ها مطرح می شود باعث افتخار است و نشان می دهد سیاست کشور به دنبال خدمت رسانی به بخش های محروم است .

 

رئیس مجلس در عین حال وجود مشکلات فراوان را در کشور خاطرنشان کرد و گفت :کارهایی که انجام شده خوب باعث افتخار و امیدآفرین بوده ولی نباید از یاد ببریم که مجموعه کشور طی سالهای گذشته به خصوص در بحش بین الملل و سوءمدیریت ها مشکلات فراوانی را برای دولت بوجود آورد که حل آنها یک فنانیتی احتیاج داشت که تا حدودی این موضوع حل شد.

 

وی با یادآوری این که این روزها صحبت هایی می شود که در مقام اجرا قابلیت اجرایی ندارد ادامه داد: من تصویر آینده کشور را امیدوارکننده می دانم زیرا از نظر بین المللی و اقتصادی جهش های فراوانی داشته و شرایط تغییر کرده است .

 

وی گفت : در چهار سال قبل شرایط بسیار سخت بود و از نظر فروش نفت مشکلات جدی داشتیم و حتی کارخانجات ما برای تهیه مواد اولیه مشکلات فراوانی داشت اما این حرکت و راه اندازی کارخانجات یک عزم جدی داشته و توانستیم بسیاری از کارخانجاتی که مشکل داشتند را دوباره راه اندازی کنیم . 

 

بیتوته


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 18957 بازدید
robotblog
Load: 2574
2٫29439 queries in 2٫294 seconds.