دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶

آغاز مراحل تحقیق و تفحص از معادن کشور

 

علی اسدی‌ کرم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص تحقیق و تفحص از معادن کشور، اظهار داشت: در معادن کشور از ابتدا تا کنون تحقیق و تفحصی صورت نگرفته بود و افرادی نیز که با معادن در ارتباط بودند، شکایاتی در این خصوص داشتند که به دست ما می‌رسید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به شکایات واصل شده در کمیسیون صنایع مجلس تصمیم‌گرفته شد تا از معادن تحقیق و تفحص به عمل آید و این تحقیق و تفحص آغاز شده است، گفت: من نیز در حوزه استان کرمان مسئول تحقیقات شده‌ام، طبعا در این زمینه آماری از فعالیت‌های معادن در این منطقه کسب می‌کنیم که آیا فعالیت‌ها قانونی یا غیرقانونی بوده است.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نتیجه بررسی‌ها و تحقیق و تفحص انجام شده بعد از اتمام مدت قانونی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود، ادامه داد: تحقیق و تفحص‌ها از معادن کشور در زمینه شکایات شخصی، بهره‌برداری، خسارات واردشده به مناطق توسط معادن و صدور مجوزها است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه عمده شکایات دریافتی شکایت مردم از معدن داران بوده است، خاطرنشان کرد: معدن داران نیز بین خود مشکلاتی را دارند که به شکایات آنها نیز رسیدگی‌های لازم انجام می‌شود.

تابناک


robotblog
Load: 1010
0٫78296 queries in 0٫782 seconds.