دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

محسن رضایی: دولتمردان نباید در حل مشکلات مردم بی‌توجهی کنند

اخبار,اخبار سیاسی,محسن رضایی

به گزارش میزان، محسن رضایی فرمانده کل سپاه در سال‌های دفاع مقدس، امروز پنج شنبه در دیداری صمیمی با پیشکسوتان سپاه مازندران به گفتگو نشست.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز خوشحالی از فرصت دیدار با یاران وفادار سال‌های دفاع مقدس و خدمت در سپاه پاسداران گفت: من هیچ گاه نمی‌توانم وفاداری شما عزیزان طی سالیان دراز مظلومیت ملت ایران را فراموش کنم.

 

رضایی، مازندران را سرزمین جهادگران رشید نامید و با اشاره به سابقه درخشان و رشادت‌های فرزندان این خطه ولایتمدار کشورمان گفت: لشکر ۲۵ ویژه کربلا با پرچم امام رضا (ع) طلایه دار عملیات والفجر ۸ و پیشگام بسیاری از عملیات‌های مهم دفاع مقدس بود.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران در سال‌های دفاع مقدس شرایط کشور در دوران کنونی را بسیار حساس دانست و افزود: شما پیشکسوتان جهاد، همانگونه که در دوران دفاع مقدس بر اساس ایمان عمیق وارد عرصه دفاع از کشور شدید و از آن امتحان بزرگ سربلند بیرون آمدید، امروز هم با همان روحیه می‌بایست داوطلبانه و از سر اخلاص وارد عرصه دفاع از انقلاب، ولایت و خدمت به مردم عزیز در جهت رفع مشکلات عدیده موجود شوید.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سپاه را شجره طیبه انقلاب نامید که اصل آن ثابت و فرع آن در آسمان‌ها و زمین همواره رو به گسترش و پیشرفت بوده است.

 

وی در همین رابطه افزود: سپاه از ابتدای انقلاب با ایثارگری بر توطئه‌های ضد انقلاب، شورش‌ها و جنگ تحمیلی غلبه کرد و اکنون توانسته است از مرز‌های کشور عبور کرده و در سواحل مدیترانه از اهداف انقلاب دفاع کند و سایه امنیت را بر سر منطقه بگستراند.

 

فرمانده سال‌های دفاع مقدس با اشاره به قدرت بلامنازع نیرو‌های مسلح کشور در منطقه یکی از مهمترین مباحث دشمنان ملت را کنترل سپاه و قدرت معنوی و موشکی آن دانست که با تشکیل ائتلاف و تحریم در صدد ممانعت از پیشرفت‌های چشمگیر این نهاد انقلابی هستند.

 

وی با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد سپاه تاکید کرد: کدام نهاد و سازمان آزادی بخش در دنیا چنین عظمت و پیشرفتی داشته است؟

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز نیز انقلاب، رهبری و مردم شما را فرا می‌خوانند، افزود: شاید شما امروز در نقش عناصر اداری و حکومتی امکاناتی در اختیار نداشته باشید، اما در نقش انقلابی مسئولیت دارید و جوسازی‌هایی که همواره علیه نیرو‌های انقلاب وجود داشته نباید مانع از عمل به وظیفه انقلابی شما گردد.

 

رضایی با بیان اینکه نیرو‌های انقلابی هیچ گاه خود را فارغ از مسئولیت در قبال مردم و انقلاب نمی‌دانند، به تعبیر آتش به اختیار مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: هرجا لازم است باید برای گرهگشایی از کار مردم و رفع مشکلات کشور پیش قدم شوید و دعوت مردم و رهبری را مانند سال‌های دفاع مقدس لبیک گویید.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حوادث اخیر کشور، نقش آفرینی نیرو‌های انقلابی را مهم خواند و گفت: حوادث اخیر در بستر مشکلات اقتصادی شکل گرفت که برخی بر روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضه گی و بی انضباطی مدیریتی برای خود کلاهی بدوزند و به زعم خود با شعار‌های ضد انقلابی، نظام را آسیب پذیر کنند.

 

وی به هوشیاری مردم در قضایای اخیر اشاره کرد و گفت: مردم وقتی دیدند که شعار‌ها از مشکلات اقتصادی به سمت ضد نظام سوق پیدا کرد و امکان سواستفاده سلطنت طلب‌ها، منافقین و امریکایی‌ها وجود دارد، خود را کنار کشیدند و توطئه‌ها به سرعت خنثی شد، ولی نباید دولتمردان کشور در حل مشکلات مردم بی توجهی کنند.

 

فرمانده سال‌های دفاع مقدس وجود مردم را بزرگترین سرمایه نظام و انقلاب دانست و با تاکید بر ضرورت همگرایی و هم افزایی همه نیرو‌های انقلاب به پیشکسوتان عرصه جهاد توصیه کرد: با ارتباط صادقانه و صمیمی با مردم بویژه نسل جوان و نوجوان برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب نهضت روشنگری راه بیاندازید.

 

رضایی، امریکا را یکی از سرمنشا‌های مشکلات کنونی کشور دانست و با اشاره به تلاش برخی برای معکوس وانمود کردن این واقعیت گفت: عده ایی سعی دارند علت مشکلات را عدم ارتباط با امریکا معرفی کنند در حالیکه بیشترین فشار‌های اقتصادی و مشکلات موجود زیر سر امریکاست.

 

وی در همین رابطه افزود: چگونه می‌توان دشمن اصلی مردم ایران را که ده‌ها سال سابقه توطئه گری و بحران آفرینی در کشور دارد منجی و حلال مشکلات معرفی کرد.

 

 

بیتوته


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 17523 بازدید
robotblog
Load: 3048
2٫20236 queries in 2٫202 seconds.