یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷

10 دکور زیبا و راحت برای مهمانی در خانه

 
 
 
 

 

 برترین ها:  اکثر خانم های ایرانی قبل از ورود مهمانان کارهای زیاد و بعضا سختی در خانه انجام می دهند و در حضور مهمانان نیز استرس زیادی دارند و در نهایت هم از پذیرایی خود راضی نیستند! در اینجا راهکارهایی برای یک مهمانی آرامش بخش برای شما داریم.


از شمع زیاد استفاده کنید. بجای 10 تا شمع از 40 شمع استفاده کنید. آنها را در اطراف اتاق نشیمن بگذارید تا نور بیشتری به هنگام خوردن شام با مهمانان خود داشته باشید.

موسیقی بگذارید. موسیقی بخش اصلی فضای مهمانی است. آهنگ های آرام و آلبوم های خوانندگان موردعلاقه تان را بگذارید.

پیش غذا یا دسر را قبل یا بعد از غذا به نشیمن بیاورید تا مهمانان در اتاق نشیمن زیبا و گرم شما از آن لذت ببرند. می توانید از کاسه های متفاوت استفاده کنید. وقتی همه ظرف و ظروف شما با هم ست باشند، حس می کنید که به سالن تهیه غذا رفته اید. خلاقیت به خرج دهید.


غذا را به شکل سلف سرویس سرو کنید

در مهمانی های خانوادگی شلوغ بهتر است از سلف سرویس استفاده کنید تا نیازی به پخش کردن ظروف گوناگون نباشد و به مشکل کمبود جا برای آنها روی میز برنخورید.

از شب قبل برای مهمانی آماده شوید

هر کاری را که می توانید شب قبل انجام بدهید، حتماً آن را تمام کنید. برای مثال خانه زیر معمولاً مهمانان زیادی دارد و مالک آن از شب قبل میز را می چیند تا از استرس او کاسته شود.

سبد گل بلند برای وسط میز استفاده نکنید

گل های زیبا و شیک را می توان به هنگام شام به راحتی کنار گذاشت. در این تصویر می بینید که مالک رنگ مونوکروم را برای دکوراسیون انتخاب کرده و از پارچه های حریر و رنگ های روشن برای ملایم کردن فضا استفاده کرده است.


از رومیزی های نرم و زیبا استفاده کنید

برای افزودن به گرما و آسایش میز شام، طراح این خانه از رومیزی دولایه با دو طرح متفاوت و از جنس پشم استفاده کرده است.

مبل های راحت در نشیمن و کنار شومینه بگذارید

برای ساعت ها نشستن در کنار شومینه از مبل های راحت استفاده کنید. گاهی می توانید همانجا قهوه یا حتی شامتان را بخورید. شب ها بازی های بعد از شام داشته باشید.


از شمع های سیاه استفاده کنید

شمع های سیاه روی میز گم می شوند ولی نور میز را تأمین می کنند. در این اتاق نشیمن، مالک از صندلی هایی با روکش های طرح دار به دور میز ناهارخوری استفاده کرده است.

و در نهایت قبل از آنکه مهمانان بیایند چند لحظه استراحت کنید و آرامش داشته باشید…

برترینها


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 720 بازدید
robotblog
Load: 1895
1٫51937 queries in 1٫519 seconds.