پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

تبلیغ سریال شهرزاد در یک پاساژ معروف؟+تصاویر

آقای اعتمادی، مدیر روابط عمومی این مجموعه در این رابطه به خبرنگار ما گفت: هر لباس قدیمی مربوط به سریال خاصی نمی شود و هدف از این کار، تبلیغ سریالی نبوده است.

جوانانی با لباس های زمان رضاشاه در یکی از مراکز خرید تجریش تردد می کردند و فضای بازار را مانند تهران قدیم شبیه سازی کرده بودند، همچنین تعدادی خودروی قدیمی با سرعت پایین در اتوبان های اطراف این منطقه تردد داشته و توجه مردم را به خود جلب کرده بودند. به عقیده برخی افراد، این برنامه، حرکتی نمادین برای تبلیغ سریال«شهرزاد» بود.

یک خبرنگار طی تماس تلفنی با روابط عمومی این مرکز خرید پیگیر این موضوع شد.آقای اعتمادی، مدیر روابط عمومی این مجموعه در این رابطه به خبرنگار ما گفت: هر لباس قدیمی مربوط به سریال خاصی نمی شود و هدف از این کار، تبلیغ سریالی نبوده است. بلکه این لباس های قدیمی حالت نوستالژیک دارد تا تهران و المان های قدیمی اش را به مردم نشان دهد.

 اعتمادی می افزاید: این برنامه طی سه شب اجرا شده است که همزمان با شب یلدا مراسم اختتامیه آن را برگزار کردیم.

 تبلیغ سریال شهرزاد در یک پاساژ معروف+تصاویر

لازم به ذکر است که چند روز قبل از اجرای برنامه، این مجموعه در صفحه اینستاگرامی خود از این موضوع خبر داده بود. در این اطلاعیه از روشن کردن شمع و به تصویر کشیدن تهران قدیم برای یاد گذشتگان در تاریخ 28 تا 30 آذر آمده بود.

 تبلیغ سریال شهرزاد در یک پاساژ معروف+تصاویر

نیک صالحی


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 14818 بازدید
robotblog
Load: 1841
1٫79737 queries in 1٫797 seconds.