دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید/ مارک پوش ها بخوانند+تصاویر

انتخاب صحیح یک کیف زنانه می تواند در جذاب و شیک پوش بودن یک خانم تاثیرگذار باشد.

برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

 کیف زنانه مارک دار

 انتخاب صحیح یک کیف زنانه می تواند در جذاب و شیک پوش بودن یک خانم تاثیرگذار باشد. اما باید در انتخاب کیف کمی حساسیت به خرج دهید و سعی کنید از کیف مارک دار  با کیفیت عالی استفاده کنید تا خیالتان از بابت جنس کیفتان آسوده باشد. پزشکان ارتوپد می گویند:«بهترین کیف برای خانم ها کیفی است که خالی باشد!» این توصیه آنها برای این است که وزن کیف تنها عاملی نیست که می تواند به بدن شما آسیب برساند، بلکه کیفی با جنس نامرغوب هم عامل دیگری است. پس تا می توانید کیفی سبک تر و باکیفیت را حمل کنید. ایده آل ترین و بهترین ویژگی برای خرید کیف زنانه، انتخاب مارک خوب و دوم کوچک بودن آن با وزن کم است که داخل آن حداقل چیزها قرار داده شده و به دور شانه یا کمر بسته شود. شما با خرید کیف مارک دار و سایز مناسب اندامتان می توانید صدماتی که کیف های نامناسب به بدن تان وارد می کنند را به صفر برسانید.

6 گام تا انتخاب و خرید کیف زنانه

1- در چه مناسبتی می خواهید از آن کیف استفاده کنید؟ توجه داشته باشید که از این کیف می خواهید در محل کار و برای خریدهای روزانه بهره برید و یا می خواهید در مهمانی استفاده کنید؟چرا که کیف هایی که برای مهمانی ها استفاده می شوند بسیار شیک، مجلل و از لبه های فلزی و یا طلایی ساخته شده است.

2- بودجه خرید کیف را مشخص کنید از قدیم گفته اند هر چه قدر پول بدید آش می خورید! اما فراموش نکنید که کیفیت کیف های مارک را فدای خساست نکنید.
3- چه رنگی را انتخاب می کنید؟

 برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

کیف زنانه استرادیواریوس مدل 3687011

 برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

کیف زنانه استرادیواریوس مدل 3685011

اگر قصد استفاده از این کیف در محل کار خود را دارید از رنگ های سیاه، قهوه ای و یا بژ استفاده نمایید. ولی اگر قصد استفاده از آن را در مهمانی دارید از رنگ های قرمز، صورتی و سیاه استفاده کنید چرا که این رنگ ها توجه را به خود جلب می کند.
4- سایز مدنظرتان را انتخاب کنید اگر با خود لوازم زیادی حمل نمی کنید از کیف های پول کوچک استفاده کنید. البته شاید با توجه به حجم بدن خود نیاز به استفاده از کیف های بزرگ تر نیز داشته باشید. ولی جالب است بدانید که شرکت های برند، کیف های زنانه خود را طبق استاندارهای جهانی تولید می کنند، این نکته عامل دیگری است که از خرید کیف مارک دار احساس رضایت داشته باشید.
5- به جنس کیف نیز توجه کنید همیشه از کیف هایی که از چرم طبیعی ساخته شدند توجه نداشته باشید، اگر قصد استفاده از کیف برای امور روزمره خود را دارید سعی کنید کیفی با مارک خوب خرید کنید تا ماندگاری زیادی برایتان داشته باشد و زمان طولانی تری از آن استفاده کنید.
6- برای خرید به فروشگاه اینترنتی سر بزنید امروزه حضور و خرید از فروشگاه جای خود را به فروشگاه اینترنتی داده است. وجود مشغله‏های کاری و ترافیک و… ایجاب می کند که خرید اینترنتی در چارت کارهای روزانه قرار گیرد. از این رو به فروشگاه های اینترنتی که کیف مارک دار اصل به فروش می رسانند سربزنید و درمورد کیف مورد نیازتان تحقیق و خرید کنید.

در پایان به 10 برند برتر کیف را معرفی کنیم تا به راحتی خرید کیف زنانه مارک دار و انتخاب خوبی داشته باشید:

    بالنسیاگا(Balenciaga)
    بربری(Burberry)
    شنل(Chanel)
    کوچ(Coach)
    فندی(Fendi)
    گوچی(Gucci)
    هرمس(Hermes)
    جوسی کوتور(Juicy Couture)
    مارک جاکوبز(Marc Jacobs)
    پرادا(Prada)

 

چند نمونه از مدل کیف های زنانه ماک دار

برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

کیف زنانه برشکا مدل 96011

 برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

کیف زنانه برشکا مدل 9622

برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

کیف زنانه برشکا مدل 9609

 برای خرید کیف های زنانه ماک دار به این نکات توجه کنید

کیف زنانه برشکا مدل 9608

ایده ال

پرشین وی


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 11103 بازدید
robotblog
Load: 2561
1٫90438 queries in 1٫904 seconds.