چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

عکس اینستاگرامی هنرمندان [27 تير]

عکسهاي جديد بازیگران و هنرمندان

عیادت امین حیایی و روزبه معینی از جمشید مشایخی
جمشید مشایخی به دلیل چسبندگی روده و برخی مشکلات گوارشی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، حال ایشان رو به بهبود است

عکسهاي جديد بازیگران و هنرمندان

رسوایی مجری های میلیاردی تلویزیون
پرونده تخلفات موسسه ثامن الحجج موارد عجیبی دارد که دو مورد آن پرداخت میلیاردی به دو مجری سیما ست. بنابراین گزارش در تاریخ ۹۱ ۱۲ ۱۴ و ۹۲ ۷ ۴، مؤسسه ثامن الحجج دو مبلغ صدوهشتاد میلیون تومانی و چهارصد میلیون تومانی را به حساب مهران مدیری مجری دورهمی واریز می کند و عنوانی که روبه روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. اما رقم هدیه ای که نامبرده به عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن الحجج تقریبا ناچیز است.
.
مهران مدیری از مؤسسه ثامن الحجج یک وام دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی دریافت کرده که تنها ۸۰۰ میلیون تومان آن را بازگردانده است که البته این رقم بازگشتی را از هدیه دریافتی (۵۸۰ میلیون تومان) کم کنیم، به عدد ۲۲۰ میلیون تومان می رسیم که در واقع از جیب ایشان خرج شده و در مقابل دو میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان را در حساب خود نگه داشته است.
.
ثامن الحجج به مجری معروف دیگر تلویزیون احسان علیخانی هم بی توجه نبوده و به حساب او هم سه میلیارد تومان در قالب هزینه تبلیغات واریز کرده است. گفتنی است هفته گذشته سازمان فرهنگی هنری شهرداری با برگزاری مراسمی از احسان علیخانی و مادرش تقدیر کرد و ۵ عدد سکه تمام بهار آزادی به مادر وی اهدا کرد!

عکسهاي جديد بازیگران و هنرمندان

مهراوه و ملیکا شریفی نیا و مادرشان آزیتا حاجیان

عکسهاي جديد بازیگران و هنرمندان

کاخ ویلا سعادت اباد (نور)
۴۵۰ متر زمین ۳۰۰ متر بنا
۴ خواب
شهرکی با نگهبانی
سند دار و انشعابات وصل
ویو ابدی جنگل
۹۰ تومان نقد مابقی اقساط بدون بهره
خانم قهرمانی
۰۹۱۹۶۹۵۷۹۷۱


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 15723 بازدید
robotblog
Load: 2358
2٫10136 queries in 2٫101 seconds.