چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

عکس اینستاگرامی هنرمندان [28 تير]

عکسهاي جديد بازیگران و هنرمندان


روز گذشته خبر دریافت مبلغ میلیاردی #احسان_علیخانی از موسسه ورشکست شده ثامن الحجج بابت تبلیغات به طور وسیعی درفضای مجازی پخش شد

واکنش احسان علیخانی
من احسان علیخانی مجری و تهیه کننده تلویزیون و سینما هستم. اگر منظور رسانه ها از (ا ع) همان احسان علیخانی است که باید بگویم؛اشتباه گرفتید. آن دزد اموال بیت المال و مردم من نیستم.
کار من رسانه است.بیش از بسیاری از کسانی که طی این دو روز من را شماتت کردند، درک می کنم، می دانم و تجربه کرده ام که معمولا آدم ها در فضای مجازی عجیب و بدجنس می شوند.
جملات زهرآگین است که از دیروز به سمتم سرازیر می شود. یک راه حل ساده این بود سکوت کنم.
خبر دریافت سه میلیاردی (ا ع) که از خبر مرگ احسان علیخانی بزرگتر نیست و فراموش می شود. اما با خودم گفتم چرا باید من را با (ا ع) اشتباه بگیرند؟موج بعدی افشاگری که آمد، آیا من را کنار چند نام اختصاری دیگر می گذارند؟

اینها توضیح من است برای کسانی که احسان علیخانی را با (ا ع) اشتباه گرفتند و برای آنها که سعی کردند احسان علیخانی یا همان (ا ع) را وسط بیندازند تا خودشان دیده نشوند (ا ع) چهره مرموزی است تا آرنج دستش به خیانت در بیت المال آلوده است.مثل خیلی های دیگر که دستشان در جیب مردم رفت و بعدها نه از زندان که سر از جاهای دیگر درآوردند؛جایی شبیه کانادا.
اما من احسان علیخانی هستم تهیه کننده!
در تهران زندگی می کنم و خانه و دفترم هم مشخص و عیان است.
مثل خیلی از شهروندان دیگر روزانه چشمم به اخبار است تا ببینم در این شرایط اقتصادی،دلار، یورو، سکه،بی برقی، بی آبی ، بدهی هزاران میلیاردی تعداد اندکی به سیستم بانکی، عدم انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و…تکلیف زندگی مان چه می شود؟اما بجای جواب اینها چه دیدم؟ اسم خودم را

این موسسه سالها قبل از همکاری با شبکه سه در تمامی رسانه های کشور حضور داشته که معنای این حضور پر رنگ یعنی داشتن مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح. ما با یک موسسه قانونی براساس نص صریح قانون و نظارت های دائمی صدا و سیما کار کردیم.شبکه سه در صورت صلاحدید اسناد و قراردادها را منتشر کنند.

از صدا و سیما خواهش می کنم تا به طور دقیق این موضوع را بررسی کنند و نتیجه را شفاف به مردم گزارش دهند.
برای کسانی متاسفم که راه فرار از بحران هایی که بعد از انواع بی تدبیری ها گرفتارش شدند را این دیدند که آبروی ما را ببرند و خودشان زیرسایه امن پست و مقامشان بنشینند.من و امثال من گوشت های قربانی خوبی هستیم برای تیتر بودن،فحش شنیدن و منحرف کردن حواس مردم از موضوعات و معضلات اصلی کشور
#ehsanalikhani


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 15882 بازدید
robotblog
Load: 2662
2٫00136 queries in 2٫001 seconds.