چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

عکس اینستاگرامی هنرمندان [30 تير]

عکسهاي جديد بازیگران و هنرمندان


احسان علیخانی اسپانسر گرفتم و ۶ مجموعه برنامه برای مردم ساختم
.
احسان علیخانی در پاسخ به حاشیه های مطرح شده درباره موسسه ثامن الحجج در برنامه حالا خورشید حضور پیدا کرد.
.
علیخانی در ابتدا توضیح داد ورود اسپانسرها در تلویزیون به دلیل بی پولی این سازمان شکل گرفت. من برای مردم کار کردم و امروز کسی درباره این خبر تامل نکرده است.
موسسه ای که بیلبورد و تبلیغات دارد و برای همکاری ابتدا با صدا و سیما هماهنگ کرده و بعد از استعلام توسط سازمان صدا و سیما اجازه همکاری صادر می شود، اکنون چرا امروز من مسئول تشخیص چگونگی فعالیت یک موسسه و یا اسپانسر شمرده می شوم.
سه میلیارد در سال ۱۳۹۱ برای ساخت ۶ مجموعه از جمله ماه عسل ، دو نیمه سیب ، سه ستاره و… دریافت کردم.
.
این مجری اشاره کرد وقتی امروز به شما اجازه تبلیغ یک برندی را از سازمان صدا و سیما ندهند، بنابراین امکان این کار برای شما نخواهد بود .
.
علیخانی درباره اعلام این خبر از روزنامه شرق گفت ای کاش روزنامه شرق که گله ای از آن ها ندارم مطالبات واقعی مردم را هم پیگیری کنند. ای کاش با مدیر شبکه و برنامه ما صحبت می کردند و نام ها را بی لکنت و واضح تر بیان می کردند
.
علیخانی در پاسخ به شمردن بحران های مملکت در کنار این رقم های بزرگ می گوید آدم ها وقتی در معرض پرسش قرار می گیرند.وقتی در حوزه رسانه نام ها پمپاژ می شود، خیلی اتفاق جذابی است، اما من کلا وام از هیچ کجا نگرفتم. دو مرجع داریم یکی تلویزیون است و قطعا به ما سخت می گیرند و به اصطلاح مو را از ماست بیرون می کشند و همچنین قانون داریم .
.
در پاسخ به اینکه برخی این ارقام را هدیه شمرده اند تاکید کرد هدایا مربوط به مهمانان است و همیشه هم در برنامه گفته ایم هدیه ای از طرف حامی برنامه است. من اگر در صدد کار خلافی باشم در پستو این کار را انجام می دهم نه اینکه آشکارا نام او را روی آنتن می آورم .
.
او در ادامه به نقش اسپانسر در تولید کلیه برنامه های تلویزیونی از جمله حالا خورشید اشاره می کند.
علیخانی همچنین بیان کرد من همیشه دنبال مطالبات مردم بوده ام و حالا به ناحق بازی را چرخانده اند و من را در موضعی دیگر قرار می دهند


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 15550 بازدید
robotblog
Load: 1860
1٫72037 queries in 1٫720 seconds.