یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷

دعای خواب دیدن حضرت محمد (ص)

در خواب دیدن حضرت محمد ص یکی از بهترین وقایع زندگانی ماست و بیننده ی خوابِ حضرت محمد (ص) به نوعی شرفیابی به حضور خدمت ایشان در دنیا است زیرا شیاطین نمی توانند خود را به شکل حضرت محمد ص در خواب شما دربیایند.

در فلاح السائل از امام جعفر صادق ع روایت شده که هر کس بخواهد حضرت محمد ص را در خواب ببیند بعد از نماز عشاء

غسل کرده و چهار رکعت نماز بجای آورد که در هر رکعت حمد و آیه الکرسی بخواند(در روایت دیگری آمده یک در هر رکعت یک بار حمد و یک مرتبه آیه الکرسی را باید بخواند) و سپس یکهزار مرتبه صلوات بفرستد و سپس با جامه ی تمیز در فراش (جای خواب یا تخت خواب) رفته و دست خود را زیر گونه ی راست خود بگذارد و یک صد مرتبه این تسبیح را بگوید:

«سبحان الله و الحمد لله و لا اله الا الله و الله اکبر و لا حول و لا قوه الا بالله»

و بعد یک صد مرتبه: «ماشاءالله» بگوید و با کسی صحبت نکند و بخوابد. انشاء الله در خواب به زیارت جمال حضرت محمد ص مشرف می گردد.

عزیزان به نظر بنده (حسین ربیعی) در خواب بهترین فرصت را دارید که خاتم نبوت حضرت محمد ص را که بر پشت کمر ایشان میان دو کتف است ببوسید زیرا کسی که در زمان حیات ایشان این ناحیه را ببوسد به بهشت می رود و به نظر بنده برای ما که در زمان حیات ایشان نیستیم در خواب می توانیم از این فرصت استفاده کنیم. این تلقی، یک برداشت کاملا شخصی می باشد و به نقل از کتب نیست. امیدوارم این مطلب بتواند برای شما عزیزان ثمر بخش باشد. موفق و سرافراز باشید.

منبع


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 2540 بازدید
robotblog
Load: 2324
1٫91935 queries in 1٫919 seconds.