یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

لژیونر ایرانی ناباورانه پیشنهاد سلتاویگو را رد کرد

«به پیشنهاد از سلتاویگو باعث افتخارم است ولی قصد جدایی از استرشوندس را ندارم.» هافبک ایرانی استرشوندس سوئد با این جمله پیشنهاد باشگاه سلتاویگو اسپانیا را رسما رد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، این روزها نام سامان قدوس، هافبک ریزنقش ایرانی الاصل استرشوندس که به تازگی به جمع شاگردان کی‌روش اضافه شده است، با باشگاه سلتاویگو اسپانیا شنیده می‌شود. باشگاه اسپانیایی اخیرا پیشنهادی به مبلغ ۵۰ میلیون کرون سوئد به باشگاه استرشوندس داده است اما باشگاه سوئدی حاضر به فروش سامان در این برهه نیست.

قدوس در مصاحبه با سایت expressen سوئد درباره پیشنهاد سلتاویگو گفت: باعث افتخارم است که از چنین باشگاهی بزرگ برای من پیشنهاد آمده است اما من تصمیم دارم که در استرشوندش بمانم. ۲ سال از حضورم در استرشوندس می‌گذرد و من به همراه این تیم بسیار خوشحال و راضی هستم. آینده درخشانی برای من و برای باشگاه استرشوندس وجود دارد به همین خاطر اکنون فقط به تلاش و کار در باشگاهم فکر می‌کنم. استرشوندس کمتر از ۲ هفته دیگر در رقابت‌های لیگ اروپا مقابل تیم های بزرگی مانند آرسنال بازی خواهد کرد و حضور قدوس در لیگ اروپا در انتخاب تیم آینده‌اش موثر خواهد بود.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 13252 بازدید
robotblog
Load: 2269
1٫60134 queries in 1٫601 seconds.