یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

سامسونگ، کاروان المپیکی ایران را تحریم کرد!

در تصمیمی عجیب که دخالت سیاست در آن موج می زند، ورزشکاران ایرانی از دریافت تلفن های همراه هوشمند اهدایی ساخت شرکت سامسونگ محروم شدند!

به گزارش تابناک ورزشی، خبرگزاری یونهاپ به نقل از کمیته ملی المپیک کره جنوبی گزارش داد که ورزشکاران دو کشور ایران و کره شمالی از دریافت تلفن‌های همراه هوشمند در طول بازی‌های المپیک زمستانی منع شدند. دلیل این تصمیم از سوی مقامات کره جنوبی تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران و کره شمالی اعلام شده است!

شرکت سامسونگ 4هزار دستگاه گوشی هوشمند به کمیته المپیک زمستانی کره جنوبی اهدا کرده تا در اختیار ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت ها قرار دهد اما دستور داده از این گوشی ها چیزی به نمایندگان ایرانی تحویل ندهد. این در حالی است که شرکت سامسونگ صدها هزار گوشی ساخت این شرکت کره ای را در بازار ایران به فروش رسانده و همچنان می فروشد و سهم عمده ای از فروش در بازار وسیع ایران را به خود اختصاص داده است. مشخص نیست چطور کسب آن میزان سود هنگفت در صادرات گوشی به ایران شامل تحریم ها نشده ولی هدیه چند دستگاه گوشی به ایران آن هم در روزهایی که برجام برقرار است و تحریم ها از ایران برداشته شده، می تواند برای این شرکت مشکل زا باشد؟

سامسونگ، کاروان المپیکی ایران را تحریم کرد!

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 12911 بازدید
robotblog
Load: 2697
1٫83634 queries in 1٫836 seconds.