دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷

مربع هجومی گرانقیمت العین مقابل استقلال رابشناسید

4 بازیکن العین امارات بیش از هر مربع دیگری در فوتبال این کشور برای تیم های حریف خطرناک هستند و زهر آنها را آبی ها تهران یکبار تجربه کرده اند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم استقلال در چارچوب هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در امارات به مصاف العین امارات می رود. العین در خط حمله دارای بازیکنان گران قیمت و خطرناکی است که می خواهیم مربع هجومی این تیم را معرفی کنیم. این چهار بازیکن بیش از هر بازیکنی دیگر در این تیم می توانند برای شاگردان شفر خطرناک باشند.

حسین شحات
ستاره و وینگر مصری العین یکی از بازیکنان خطرناک تیم اماراتی است. این بازیکن بعد از پیوستن از تیم مکاسا مصر عملکرد بسیار خوبی داشته است. شحات 9 گل در لیگ و 6 گل در جام حذفی به ثمر رسانده است. این بازیکن در پست وینگر راست برای العین بازی می کند و دارای سرعت و تکنیک بالایی است.شحات همچنین در مجموع لیگ و جام حذفی 10 پاس گل داده است.

حسین شحات

کایو
وینگر برزیلی العین یکی دیگر از بازیکنان خطرناک تیم اماراتی است. کایو در فصل گذشته نیز در بازی برگشت نمایش بسیار خوبی مقابل استقلال داشت و مطمئنا آبی ها از توانایی این بازیکن آگاه هستند.البته کایو در این فصل نتوانسته مانند فصل قبل درخشان بازی کند. کایو در این فصل لیگ امارات فقط 3 گل به ثمر رسانده است اما به هر حال تکنیک این بازیکن او را تبدیل به بازیکن خطرناکی می کند.

کایو العین

عمر عبدالرحمن
این بازیکن شاید نیاز به معرفی نداشته باشد. شماره 10 العین بیش از هر بازیکن دیگری می تواند برای استقلال خطرناک باشد و کنترل او می تواند برگ برنده آبی ها باشد.البته اگر نگاهی به عملکرد عبدالرحمن در این فصل داشته باشیم می بینیم که عملکرد چندان موفقی نداشته است. عبدالرحمن نیز مانند کایو فقط 3 گل در لیگ به ثمر رسانده است اما این بازیکن در دیدار گذشته تیمش مقابل الریان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

عمرعبدالرحمن العین

مارکوس برگ
مارکوس برگ، ملی پوش سوئدی العین در نوک خط حمله دیگر بازیکن خطرناک این تیم است. برگ سابقه حضور در تیم های پاناتینایکوس یونان، آیندهوون هلند و هامبورگ آلمان را در کارنامه دارد. اما در این فصل بهترین آمار را در تیم العین این بازیکن به خود اختصاص داده است. برگ آمار 12 گل و 9 پاس گل را تا بدین جا در لیگ امارات از خود به جای گذاشته است.

مارکوس برگ العین

 

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 12638 بازدید
robotblog
Load: 3085
2٫28236 queries in 2٫282 seconds.