چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ناظرداوریAFC:همه چیزرادیدم،نیازی به شکایت ازداورنیست!

سرپرست تیم استقلال پس از مسابقه پرحرف و حدیث امشب در امارات مدعی شد: بعد از سوت پایان بازی، ناظر داوری را دیدم و به او گفتم که این چه قضاوتی بود و او هم مدعی شد داور دچار اشتباه شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، نصرالله عبداللهی در خصوص دیدار استقلال العین اظهار داشت: بازی خوبی بود و دیدید چقدر مردانه جنگیدیم متأسفانه داور همه کار کرد و خیلی ما را اذیت کرد. شما دیدید که چه پنالتی‌هایی گرفت.ناظر داوری را بعد از بازی دیدم و با او صحبت کردم و به او گفتم این چه قضاوتی بود که او هم اعلام کرد که داور دچار اشتباه شده است.

سرپرست تیم استقلال تأکید کرد: داور همه کار برای العین کرد و انصافاً خیلی اذیت شدیم جالب دو پنالتی برای آنها گرفت ولی پنالتی روی تیام را به آن واضحی ندید. خدا را شکر می‌کنم که حداقل در این بازی سخت با این شرایط و با این وضعیتی که برای ما به وجود آوردند یک امتیاز گرفتیم.

وی در خصوص اینکه استقلال آیا شکایتی به AFC انجام می‌دهد، گفت: شکایت کنیم که چه اتفاقی بیفتد هم ناظر داوری گزارش خود را نوشته و هم ناظر بازی همه چیز را دیده است کل آسیا دیدند داور چه بلایی بر سر استقلال آورد. با این شرایط شکایت هم کنیم AFC تصمیمش را برای داوری می‌گیرد.عبداللهی در خصوص اینکه استقلال چه زمانی به تهران برمی‌گردد، گفت: قرار است تیم فردا راهی تهران شود.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 12904 بازدید
robotblog
Load: 5328
4٫50136 queries in 4٫501 seconds.