دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷

پيشنهادقطري‌ها برای بردن دومین ستاره پرسپولیس دندان‌گيرنبود

وحيد اميري به تمدید با پرسپوليس نزديك‌‌تر شد. اميري كه در پايان بازي‌هاي همين فصل قراردادش با باشگاه پرسپوليس به پايان مي‌رسد به طور ضمني با مسوولان اين باشگاه به توافق رسيد.

به گزارش تابناک ورزشی، اميري كه پيش از بازي با الوصل با مسوولان باشگاه صحبت‌هايي در مورد تمديد قراردادش انجام داده بود، در ديدار با الوصل نيز عملكرد خيلي خوبي داشت. اميري در مجموع 33 پاس سالم داشت كه در كل 3/89 درصد در اين مورد موفق عمل كرده است. اميري كه پنج سانتر را داشته، 16 برد تن به تن را پشت سر گذاشته كه در شش نبرد موفق بوده است. اميري با شش تكل از ده نمره صاحب 2/7 شده كه اين مي‌تواند نمره نسبتا خوبي براي او در آخرين بازي پرسپوليس باشد.

پيشنهادقطري‌ها برای بردن دومین ستاره پرسپولیس دندان‌گيرنبود

هرچند كه اميري در بازي‌هاي اخير پرسپوليس آن فروغ هميشه را نداشته ولي بازيكن ملي‌پوش پرسپوليس در طول بازي‌هاي اين فصل آنقدر كه خوب كار كرده كه حداقل يك پيشنهاد عربي داشته باشد.آنطور كه در مورد اميري باخبر شديم او از يك باشگاه قطري پيشنهاد دارد و اين تيم به اميري اعلام كرده كه مبلغ سيصد هزار دلار براي يك سال حضور اميري در ليگ ستارگان پرداخت خواهد كرد. از آنجايي كه اميري با پرسپوليس قرارداد ندارد و لازم نيست تا پول رضايتنامه بدهد، مبلغي در حدود يك ميليارد و چهارصد ميليون تومان عايد اميري مي‌شود كه البته او هزينه‌هايي را (مثل هزينه مديربرنامه و ايجنت) بايد پرداخت كند.

با يك حساب سرانگشتي مي‌توان متوجه شد كه اميري در صورت توافق با پرسپوليس و تمديد قرارداد مي‌تواند همين مبلغ را دريافت كند. شايد اين بزرگ‌ترين دليل براي تمديد قرارداد وحيد با پرسپوليسي‌ها باشد چون اين بازيكن سي ساله مي‌تواند با حضور در پرسپوليس راحت‌تر به تيم ملي برسد و در جام‌جهاني حضور داشته باشد. اميري كه يقينا آخرين تجربه حضورش در جام‌جهاني را تجربه مي‌كند، مي‌تواند پس از پايان اين رقابت‌ها و يك فصل حضور در پرسپوليس بار ديگر شانس حضور در ليگ ستارگان را داشته باشد و با مبلغ بهتري در قطر توپ بزند.
آنطور كه در مورد اميري باخبر شديم او براي تمديد قرارداد با پرسپوليس يك انگيزه ديگر هم دارد. وحيد كه دوست صميمي عليرضا بيرانوند است، اين را مي‌داند كه بيرانوند با توجه به قراردادش با پرسپوليس در اين تيم مي‌ماند و همبازي بودن با بيرانوند دليل ديگري است كه اميري را مجاب به ماندن در پرسپوليس مي‌كند.

شنيده‌ها از باشگاه پرسپوليس حكايت از آن دارد كه پس از بازي برگشت سرخ‌ها مقابل الوصل، مسوولان باشگاه مذاكرات‌شان را با اميري دنبال مي‌كنند. گفته مي‌شود كه اميري به طور ضمني براي تمديد قرارداد موافقت كرده و اگر پرسپوليس رقم پيشنهادي‌اش را به رقم مورد نظر اميري نزديك‌تر كند، آن وقت خيال برانكو هم از بابت ماندن اميري در پرسپوليس راحت مي‌شود.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 18125 بازدید
robotblog
Load: 2473
2٫19135 queries in 2٫191 seconds.