جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷

شرط مسلمان برای ادامه کار زیر دست برانکو

برانکو پیش‌تر اعلام کرده محسن مسلمان را برای فصل بعد هم می‌خواهد. این شاید به این خاطر است که پنجره به روی تیم بسته و پرسپولیس نیاز دارد روی نیمکت هم بازیکن داشته باشد! اما گویی محسن برای تمدید قرارداد خود شرط گذاشته و شرطش این است که به او تضمین دهند در ترکیب تیم به میدان می‌رود. در غیر این صورت به سپاهان یا یکی از تیم‌های قطری خواهد رفت.

به گزارش تابناک ورزشی، آنچه مسلم است دلیل نیمکت‌نشینی محسن مسلمان فنی نیست چون این بازیکن از نظر فنی یکی از بهترین‌های ایران است. حتماً این نیمکت‌نشینی دلیل انضباطی دارد اما تصمیم برانکو بیشتر از اینکه به محسن مسلمان ضربه بزند به تیم ضربه زده است. اگر قرار به تنبیه انضباطی محسن مسلمان بود او تا حالا متنبه شده بود اما مرغ برانکو همچنان یک پا دارد و محسن مسلمان باید نیمکت‌نشین باشد.

شرطی که محسن مسلمان برای تمدید قرارداد خود تعیین کرده، البته یکی از شرط‌های غیرمرسوم در فوتبال حرفه‌ای است! شاید منظور این بازیکن این است در صورتی در تیم می‌ماند که برانکو مشکلش را با او حل کند. به واقع هم این‌طور است. اگر برانکو مشکلش را با محسن مسلمان حل کند این بازیکن فیکس می‌شود.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 11738 بازدید
robotblog
Load: 2633
1٫88936 queries in 1٫889 seconds.