پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷

زدوخورد شدید عبدولی-انصاری روی تشک انتخابی تیم ملی!

به سبک مسابقات دو دهه پیش، دو فرنگی کار حاضر در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی وسط کشتی با یکدیگر درگیر و سپس دیسکالیفه شدند.

به گزارش تابناک ورزشی، سعید عبدولی، ملی پوش پرحاشیه کشتی فرنگی که در اولین مبارزه خود هم به داوران اعتراض کرده بود، در دومین مبارزه خود در رقابتهای انتخابی به مصاف ایمان انصاری رفت. در ابتدای مبارزه این 2 کشتی گیر در وزن 87 کیلوگرم، داوران 2 امتیاز به انصاری دادند چون معتقد بودند عبدولی با سر ضرباتی را به صورت حریف وارد کرده است. از همین جا بود که استارت حاشیه های این کشتی زده شد.

عبدولی و انصاری با ادامه این تنش ها روی تشک درگیر شدند؛ در حالی که تماشاگران حاضر در سالن هفتم تیر از تماشای چنین صحنه هایی مبهوت مانده بودند. این درگیری به بیرون تشک هم کشیده شد؛ در شرایطی که ماموران حراست و مربیان 2 کشتی گیر قصد جدا کردن عبدولی و انصاری را داشتند.

زد و خورد 2 فرنگی کار در جریان مسابقات انتخابی باعث شد تا سعید عبدولی و ایمان انصاری دیسکالیفه شده و از حضور در ادامه این رقابت ها منع شوند. با این وضعیت به نظر می رسد این 2 کشتی گیر شانس حضور در تیم ملی را از دست دادند. سعید عبدولی مدعی شماره یک وزن 87 کیلوگرم به شمار می رفت؛ اما باید منتظر محرومیت های بعدی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون کشتی باشد.

تابناک


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 10977 بازدید
robotblog
Load: 1986
1٫61835 queries in 1٫618 seconds.