دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۷

جواب تست دوپینگ عزت‌اللهی مثبت اعلام شد!/فیفا درحال بررسی آزمایش

ادعای یک سایت روسی باعث حیرت کارشناسان فوتبال شده است. گفته می شود که تست نمونه دوپینگ عزت‌اللهی مثبت اعلام شد. بررسی نهایی فیفا برای جواب آزمایش قطعی در حال انجام است.

به گزارش تابناک ورزشی، طبق ادعای تایید نشده این سایت روسی در آزمایش ابتدایی نتیجه آزمایش عزت‌اللهی مورد غیر معمول A را نشان می‌دهد و این مساله به استفاده از داروی هورمونی لوته اینیزینگ بر می‌گردد. این ماده به ترشح بیشتر تستترون کمک می‌کند.گروه ضد دوپینگ فیفا در حال بررسی این موضوع است. این هورمون فقط با استفاده از مواد ممنوعه یا در برخی از بیماری‌های خاص مشاهده می‌شود.

بر اساس گزارش سایت روسی “S M news” با توجه به بازی‌های تیم‌ملی ایران در جام جهانی روسیه، از سعید عزت‌اللهی ملی‌پوش فوتبال ایران در جریان این بازی‌ها آزمایش دوپینگ گرفته شده و به ادعای این سایت روسی، مسئولان مربوطه مشغول بررسی نهایی این آزمایش‌ها هستند. در این مطلب سایت روسی آمده که امروز جلسات ویژه‌ای برای بررسی موضوع احتمالی دوپینگ بازیکن تیم‌ملی ایران برگزار شده تا به این مساله بازیکن تیم روستوف رسیدگی شود.

یک منبع آگاه به این سایت روسی گفته که در آزمایش ابتدایی و نوع A نتیجه آزمایش عزت‌اللهی  نشان می‌دهد که مساله به استفاده از داروی هورمونی لوته اینیزینگ بر می‌گردد. این ماده به ترشح بیشتر تستسترون کمک می‌کند. گروه ضد دوپینگ فیفا در حال بررسی این موضوع است و در این گزارشی که سایت روسی نوشته اعلام شده که این هورمون فقط با استفاده از مواد ممنوعه یا در برخی از بیماری‌های خاص  مشاهده می‌شود.

جواب تست دوپینگ عزت‌اللهی مثبت اعلام شد!

تابناک


robotblog
Load: 2957
1٫98436 queries in 1٫984 seconds.