یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

اگر عاشق هنر هستید، به این مکان ها سفر کنید

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: اگر هنرمند و یا عاشق هنر هستید یکی از این مکان ها را به عنوان مقصد سفر بعدی خود انتخاب کنید تا با بازدید از موزه های بی نظیر و نمایشگاه های زیبای خاطره ای به یاد ماندنی بسازید.
 
مارفا، تگزاس

بهترین سفرها برای هنردوستان

این بهشت هنری در غرب تگزاس بیشتر مثل یک رویای خیالی است. قلب این بهشت موزه هنری چیناتی است که آثار هنری عظیمی در آن نصب شده است. علاوه بر این موزه نمایشگاه های هنری زیادی هم در اطراف شهر وجود دارد از جمله نمایشگاه هنری پرادا مارفا.

 
برلین، آلمان بهترین سفرها برای هنردوستان

همانطور که شنیده اید برلین برای هنرمندان به اندازه مکه برای مسلمانان ارزشمند است. این شهر با بیش از ۴۰۰ نمایشگاه هنری تمام هوش و حواس را از بازدیدکنندگانش می گیرد. قسمت هایی از این شهر وجود دارد که باید حتما بازدید کنید: نمایشگاه هنر معاصر  Kunst-Werke، Sammlung Boros و  Haus am Waldsee. اگر هم عاشق آثار تاریخی هستید از موزه جزیره حتما بازدید کنید.

 
بهترین سفرها برای هنردوستان 
 
پکن، چین
 
هنگ کنگ و سنگاپور به قطب های هنر معاصر شناخته شده اند. اما پایتخت تاریخی چین با وجود هنرمندان زحمتکشی که دارد نظر خیلی را تغییر داده است. بیشتر این کارهای هنری در منطقه هنری ۷۹۸ شهر متمرکز شده است که در آن یک ساختمان قدیمی مربوط به ارتش وجود دارد و اکنون مکان استودیو، کافه و مجسمه های زیبای و مرکز هنر معاصر شده است.
 
بهترین سفرها برای هنردوستان 
 
مکزیکو سیتی، مکزیکو

پایتخت مکزیکو برای هر فردی چیزی برای گفتن دارد. مثل: نقاشی های دیواری، معماری التقاطی، کارهای هنری مصنوعی، هنرهای خیابانی و بازدید از بیش از ۱۵۰ موزه. یکی دیگر از جذابیت های این شهر که حتما باید امتحان کنید غذاهای آن است.

 
بهترین سفرها برای هنردوستان 
 
دیترویت، میشیگان

در غرب میانه هیچ کمبود هنری احساس نمی شود. (به عنوان مثال شیکاگو و مینیاپولیس). از جاذبه های هنری این شهر نقاشی های دیواری در فسستیوال نقاشی در ماه سپتامبر و نمایشگاه های هنری بی نظیر آن است که مملو از آثار هنرمندان برجسته و خلاق است.

 
بهترین سفرها برای هنردوستان
 

برترینها


  • Comments Off
  • 26624 بازدید
robotblog
Load: 8167
7٫14391 queries in 7٫143 seconds.