چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

سفر در بهار

بهار با این همه زیبایی و رنگی که دارد شور و اشتیاق را در تمام کارها بالا میبرد در هر شهری که باشیم هیچ فرقی نمیکند دیدن شکوفه ها روی درختان و هوای دلچسب و خوب حس نو شدن را درونمون زنده میکند. دیدن خیلی از شهرها هم در بهار از واجباتی است که باید انجامش داد. حالا برای عید و تعطییلاتی که داریم چه برنامه ای بریزیم که خیلی خوش بگذره؟در تعطیلات عید هیچی بهتر از مسافرت کردن نیست. سفر در بهار خیلی حال آدم رو خوب میکنه. پس حتما با برنامه ریزی و در نظر گرفتن بودجه مناسب به سفری خوب و فراموش نشدنی بروید.

گرجستان در بهارتور گرجستان نوروز 97 : تفلیس از شهرهایی است که بهارش واقعا زیبا و دیدینی است و میتوانید در هوای خوب و بهاری این شهر خاطراتی فراموش نشدنی و زیبا داشته باشید.

 ارمنستان در بهارتور ارمنستان نوروز 97 : ایروان به دلیل موقعیت مکانی که دارد و در بین کوه میباشد طبیعت بی نظیری دارد و نسیم خنکی که از کوه ها میرسد هوای دلنشینی را درست میکند.

 

 استانبول در بهارتور استانبول نوروز 97: استانبول چون شهر ساحلی است آب و هوایش در بهار خیلی بی نظیر است با سفرتان به استانبول تجربه های زیادی را کسب میکنید و سفر همیشه در خاطرتان ثبت میشود. 

 

 کیش در بهارتور کیش نوروز 97: جزیره زیبا کیش که نگین انگشتری ایران است از پر گردشگر ترین مکان ها برای ایرانیان است که تفریحات  و هتل های جزیره جزو به روز ترین های جهن میباشند.

 مشهد در بهارتور مشهد نوروز 97: دیدن حرم علی ابن موسی الرضا(ع) در اولین روز های سال  نشان از سعادت و خوشبختی و شانس در سال جدید است. سال تحویل با امام رضا را از دست ندهید حال و هوای عجیبی دارد. 

 

بیتوته


  • دیدگاه‌ها خاموش
  • 18075 بازدید
robotblog
Load: 3135
2٫38636 queries in 2٫386 seconds.